Vain viitteeksi
| Osa numero | MC74AC240DTR2 |
| LIXINC Part # | MC74AC240DTR2 |
| Valmistaja | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - puskurit, ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Kuvaus | IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MC74AC240DTR2 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MC74AC240DTR2 |
| Brändi: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - puskurit, ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Valmistaja: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| sarja: | 74AC |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| logiikkatyyppi: | Buffer, Inverting |
| elementtien määrä: | 2 |
| bittien lukumäärä elementtiä kohden: | 4 |
| syötteen tyyppi: | - |
| lähtötyyppi: | 3-State |
| virta - lähtö korkea, matala: | 24mA, 24mA |
| jännite - syöttö: | 2V ~ 6V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 20-TSSOP |
| TC74VHCT240AFTEL | IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP | 931 Lisää tilauksesta |
|
| 74ACTQ244MSA | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP | 814 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LVTH646DGVRE4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24TVSOP | 894 Lisää tilauksesta |
|
| SY10EL12ZI-TR | IC BUF NON-INVERT -5.5V 8SOIC | 872 Lisää tilauksesta |
|
| 74LVT125D/AUJ | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 14SO | 879 Lisää tilauksesta |
|
| 74LVQ125SJX | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 14SOP | 984 Lisää tilauksesta |
|
| SN64BCT757NG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP | 875 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LVTH646DGVRG4 | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24TVSOP | 854 Lisää tilauksesta |
|
| MC74VHC244DTR2 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20TSSOP | 964 Lisää tilauksesta |
|
| MM74C244N | IC BUFFER NON-INVERT 15V 20DIP | 821 Lisää tilauksesta |
|
| 74LVC2G241GM,125 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 8XQFN | 937 Lisää tilauksesta |
|
| 74LCX241SJX | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 20SOP | 975 Lisää tilauksesta |
|
| SN74AS646DWRE4 | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC | 945 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10836 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.