Vain viitteeksi
| Osa numero | SN74LVT16245ADL |
| LIXINC Part # | SN74LVT16245ADL |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - puskurit, ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Kuvaus | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | SN74LVT16245ADL PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | SN74LVT16245ADL |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - puskurit, ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | 74LVT |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| logiikkatyyppi: | Transceiver, Non-Inverting |
| elementtien määrä: | 2 |
| bittien lukumäärä elementtiä kohden: | 8 |
| syötteen tyyppi: | - |
| lähtötyyppi: | 3-State |
| virta - lähtö korkea, matala: | 32mA, 64mA |
| jännite - syöttö: | 2.7V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 48-SSOP |
| SN74LVT244BPWE4 | IC BUF NON-INVERT 3.6V 20TSSOP | 2258 Lisää tilauksesta |
|
| 74ALVC16245MTDX | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP | 19353870 Lisää tilauksesta |
|
| SN74ALVTHR16245LR | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP | 5447 Lisää tilauksesta |
|
| SN74HC244DW | IC BUFFER NON-INVERT 6V 20SOIC | 6473 Lisää tilauksesta |
|
| CY74FCT240CTSOC | IC BUFFER INVERT 5.25V 20SOIC | 1627 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LS644-1N | BUS TRANSCEIVER, LS SERIES TTL | 2848 Lisää tilauksesta |
|
| CY74FCT244CTSOC | IC BUF NON-INVERT 5.25V 20SOIC | 1686 Lisää tilauksesta |
|
| SNJ54ABT373J | 54ABT373 OCTAL TRANSPARENT D-TYP | 1404 Lisää tilauksesta |
|
| DM74S241J | BUS DRIVER, 4-BIT, TTL | 17281 Lisää tilauksesta |
|
| QS74FCT2574ATZ | IC BUS INTERFACE 5V | 3484 Lisää tilauksesta |
|
| CY74FCT2240ATQC | BUS DRIVER, FCT SERIES | 4116 Lisää tilauksesta |
|
| 74ALVCH16245A4PA | 74ALVCH16245 - 3.3V CMOS 16 BIT | 4600 Lisää tilauksesta |
|
| SN74HCT541NSR | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO | 1632 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11042 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.78000 | $3.78 |
| 10 | $3.39141 | $33.9141 |
| 25 | $3.20654 | $80.1635 |
| 100 | $2.77909 | $277.909 |
| 500 | $2.36579 | $1182.895 |
| 1000 | $1.99525 | $1995.25 |
| 2500 | $1.89548 | $4738.7 |
| 5000 | $1.82423 | $9121.15 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.