Vain viitteeksi
| Osa numero | CD74FCT646SM |
| LIXINC Part # | CD74FCT646SM |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - puskurit, ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Kuvaus | IC TXRX NON-INVERT 5.25V 24SSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | CD74FCT646SM PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | CD74FCT646SM |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - puskurit, ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| logiikkatyyppi: | Transceiver, Non-Inverting |
| elementtien määrä: | 1 |
| bittien lukumäärä elementtiä kohden: | 8 |
| syötteen tyyppi: | - |
| lähtötyyppi: | 3-State |
| virta - lähtö korkea, matala: | 15mA, 64mA |
| jännite - syöttö: | 4.75V ~ 5.25V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 24-SSOP |
| SN74LS367AN | IC BUFFER NON-INVERT 5.25V 16DIP | 51519 Lisää tilauksesta |
|
| QS74FCT16652TPV | IC TRANSCEIVER NON-INVERT 5V | 2377 Lisää tilauksesta |
|
| SN74ALS760DWG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 876 Lisää tilauksesta |
|
| 74HC4050DB,112 | IC BUFFER NON-INVERT 6V 16SSOP | 974 Lisää tilauksesta |
|
| 74AHCT2G125GD,125 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 8XSON | 846 Lisää tilauksesta |
|
| 74LVC241AQ20-13 | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 20DFN | 250020857 Lisää tilauksesta |
|
| MC74HCT125ADG | IC BUFFER NON-INVERT 6V 14SOIC | 103387 Lisää tilauksesta |
|
| SN74AXC4T245QPWRQ1 | IC TRANSLATION TXRX 3.6V 16TSSOP | 2385 Lisää tilauksesta |
|
| 74AHCT1G17GVH | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC74A | 3625 Lisää tilauksesta |
|
| MC74LCX245DWR2G | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 902 Lisää tilauksesta |
|
| 74AHCT1G126DBVTG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5 | 926 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LVC07APWG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 14TSSOP | 856 Lisää tilauksesta |
|
| SN74AVCH8T245DGVR | IC TRANSLATION TXRX 3.6V 24TVSOP | 2583 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11553 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.56000 | $1.56 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.