Vain viitteeksi
| Osa numero | SN74LVC828ADBR |
| LIXINC Part # | SN74LVC828ADBR |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - puskurit, ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Kuvaus | IC BUFFER INVERT 3.6V 24SSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | SN74LVC828ADBR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | SN74LVC828ADBR |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - puskurit, ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | 74LVC |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Obsolete |
| logiikkatyyppi: | Buffer, Inverting |
| elementtien määrä: | 1 |
| bittien lukumäärä elementtiä kohden: | 10 |
| syötteen tyyppi: | - |
| lähtötyyppi: | 3-State |
| virta - lähtö korkea, matala: | 24mA, 24mA |
| jännite - syöttö: | 1.65V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 24-SSOP |
| 100323PC | BUS DRIVER, 100K SERIES | 5582 Lisää tilauksesta |
|
| 74LVC1G07GV-Q100125 | BUFFER, LVC/LCX/Z SERIES | 275917 Lisää tilauksesta |
|
| DM74ALS245AWMX | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 2061 Lisää tilauksesta |
|
| MC74HCT365ADR2G | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 16SOIC | 34432 Lisää tilauksesta |
|
| SN74ABT853DW | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC | 897 Lisää tilauksesta |
|
| SN74BCT2244DW | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 5188 Lisää tilauksesta |
|
| 5962-87631012A | SN54ACT374 OCTAL D-TYPE EDGE-TRI | 999 Lisää tilauksesta |
|
| CD4503BEE4 | CD4503B CMOS HEX NON-INVERTING B | 3571 Lisää tilauksesta |
|
| 74AUP2G07DW-7 | IC BUF NON-INVERT 3.6V SOT363 | 364830988 Lisää tilauksesta |
|
| FSTU3125MTCX | BUS DRIVER | 8301 Lisää tilauksesta |
|
| 74ALVC16244DL,118 | IC BUF NON-INVERT 3.6V 48SSOP | 897 Lisää tilauksesta |
|
| 74ALVCH162827DGGY | IC BUF NON-INVERT 3.6V 56TSSOP | 839 Lisää tilauksesta |
|
| 74AHCT1G126W5-7 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SOT25 | 910 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 12922 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.77000 | $0.77 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.