Vain viitteeksi
| Osa numero | SN10502DGKG4 |
| LIXINC Part # | SN10502DGKG4 |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaariset - vahvistimet - videovahvistimet ja moduulit |
| Kuvaus | VIDEO AMPLIFIER |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | SN10502DGKG4 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | SN10502DGKG4 |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaariset - vahvistimet - videovahvistimet ja moduulit |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| sovellukset: | Voltage Feedback |
| lähtötyyppi: | Rail-to-Rail |
| piirien määrä: | 2 |
| -3db kaistanleveys: | 170 MHz |
| murtonopeus: | 900V/µs |
| virta - syöttö: | 14 mA |
| virta - lähtö / kanava: | 100 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-VSSOP |
| CGD985HCI/01112 | IC AMP POWER SOT115 | 1967 Lisää tilauksesta |
|
| HMC813-SX | IC AMP VIDEO DIE | 884 Lisää tilauksesta |
|
| MAX9650AZK/V+T | HIGH-CURRENT VCOM DRIVE OP AMPS | 801 Lisää tilauksesta |
|
| NJM2268V-TE1 | IC VIDEO AMP DUAL W/DRIVER 8SSOP | 814 Lisää tilauksesta |
|
| AK4255ET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 860 Lisää tilauksesta |
|
| CGD987HCI,112 | IC AMP CATV PWR DOUBLER SOT115J | 922 Lisää tilauksesta |
|
| PA09-27 | IC AMP GENERAL PURPOSE TO3-8 | 925 Lisää tilauksesta |
|
| CGD982LCU | IC AMP CATV 8SIL | 946 Lisää tilauksesta |
|
| MAX9502GELT+TG104 | INTEGRATED CIRCUIT | 897 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4394EUD+TG24 | INTEGRATED CIRCUIT | 901 Lisää tilauksesta |
|
| OM7650,112 | IC AMP CATV SOT115BA | 975 Lisää tilauksesta |
|
| NJM592V8-TE2 | IC VIDEO AMP BIPO 8SSOP | 982 Lisää tilauksesta |
|
| AK4255AET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 997 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10916 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.65000 | $1.65 |
| 240 | $1.65000 | $396 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.