Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX4259EEE |
| LIXINC Part # | MAX4259EEE |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaariset - vahvistimet - videovahvistimet ja moduulit |
| Kuvaus | 2-CH VIDEO MUX-AMPLIFIER |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX4259EEE PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX4259EEE |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaariset - vahvistimet - videovahvistimet ja moduulit |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| sovellukset: | 2:1 Multiplexer-Amplifier |
| lähtötyyppi: | - |
| piirien määrä: | 1 |
| -3db kaistanleveys: | 250 MHz |
| murtonopeus: | 1000V/µs |
| virta - syöttö: | 10.9 mA |
| virta - lähtö / kanava: | 100 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | ±4.5V ~ 5.5V |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-QSOP |
| NE592N14G | VIDEO AMPLIFIER | 4424 Lisää tilauksesta |
|
| MAX463EWG | TRIPLE RGB SWITCH AND BUFFER | 853 Lisää tilauksesta |
|
| THS7327PHPRG4 | IC AMP BUFFER 48HTQFP | 843 Lisää tilauksesta |
|
| LM1279N | VIDEO AMPLIFIER | 24291 Lisää tilauksesta |
|
| BUF07704AIPWPR | IC AMP TFT-LCD 20HTSSOP | 916 Lisää tilauksesta |
|
| EL4340IUZ | IC AMP MPLEX AMP 24QSOP | 869 Lisää tilauksesta |
|
| ISL24003IRZ | BUFFER AMPLIFIER, 1 FUNC, CMOS | 1372 Lisää tilauksesta |
|
| NJM2576RB1-TE1 | IC AMP GENERAL PURPOSE 8TVSP | 824 Lisää tilauksesta |
|
| MAX9541AEE+ | QUADRUPLE, 2:1, MUX AMPLIFIERS | 22680 Lisää tilauksesta |
|
| RC6334M | VIDEO AMPLIFIER | 998 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4159ESD | 2-CH VIDEO MUX-AMPLIFIER | 950 Lisää tilauksesta |
|
| ADD8704ACPZ-REEL7 | QUAD OP AMP | 534732 Lisää tilauksesta |
|
| CGD985HCI,112 | IC AMP POWER SOT115 | 881 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 22598 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.48000 | $3.48 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.