Vain viitteeksi
| Osa numero | EL2228CSZ-T13 |
| LIXINC Part # | EL2228CSZ-T13 |
| Valmistaja | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | EL2228CSZ-T13 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | EL2228CSZ-T13 |
| Brändi: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| vahvistimen tyyppi: | Voltage Feedback |
| piirien määrä: | 2 |
| lähtötyyppi: | - |
| murtonopeus: | 65V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 40 MHz |
| -3db kaistanleveys: | 80 MHz |
| nykyinen - input bias: | 4.5 µA |
| jännite - tulooffset: | 200 µV |
| virta - syöttö: | 5mA (x2 Channels) |
| virta - lähtö / kanava: | 180 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 5V ~ 24V, ±2.5V ~ 12V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| PA02M | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT TO3-8 | 841 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2772AQPWRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 858 Lisää tilauksesta |
|
| OP747ARU-REEL | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 947 Lisää tilauksesta |
|
| EL8203IY-T7 | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8MSOP | 863 Lisää tilauksesta |
|
| AD820AR | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8SOIC | 926 Lisää tilauksesta |
|
| TL343IDBVRG4 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 935 Lisää tilauksesta |
|
| ADA4939-1YCPZ-RL | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 16LFCSP | 835 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2763CDG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 14SOIC | 898 Lisää tilauksesta |
|
| LT1214CS | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SO | 971 Lisää tilauksesta |
|
| PA15FLA | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT 10SIP | 999 Lisää tilauksesta |
|
| TS514IN | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 935 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2772AQDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 942 Lisää tilauksesta |
|
| CLC1002IST6MTR | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-6 | 820 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10878 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.