Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX4183ESD+T |
| LIXINC Part # | MAX4183ESD+T |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 14SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX4183ESD+T PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX4183ESD+T |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| vahvistimen tyyppi: | Current Feedback |
| piirien määrä: | 2 |
| lähtötyyppi: | - |
| murtonopeus: | 450V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | - |
| -3db kaistanleveys: | 245 MHz |
| nykyinen - input bias: | 1 µA |
| jännite - tulooffset: | 1.5 mV |
| virta - syöttö: | 1mA (x2 Channels) |
| virta - lähtö / kanava: | 60 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 14-SOIC |
| MCP6292-E/SNVAO | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 953 Lisää tilauksesta |
|
| PA96CE | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT TO3-8 | 926 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2450IPG4 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 835 Lisää tilauksesta |
|
| LMC8101BPX/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8USMD | 970 Lisää tilauksesta |
|
| LT1102CJ8 | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8CDIP | 938 Lisää tilauksesta |
|
| OP07EJ8 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8CDIP | 917 Lisää tilauksesta |
|
| MCP624T-E/STVAO | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 859 Lisää tilauksesta |
|
| THS7001IPWPRG4 | IC OPAMP PGA 1 CIRCUIT 20HTSSOP | 829 Lisää tilauksesta |
|
| EL5170IYZ-T7 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 806 Lisää tilauksesta |
|
| LMX358AUA-T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX | 841 Lisää tilauksesta |
|
| XR2008ISO8X | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 879 Lisää tilauksesta |
|
| TS942AIN | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 974 Lisää tilauksesta |
|
| OPA728AIDGKR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 807 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10837 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.