Vain viitteeksi
| Osa numero | KA258 |
| LIXINC Part # | KA258 |
| Valmistaja | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | KA258 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | KA258 |
| Brändi: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| vahvistimen tyyppi: | General Purpose |
| piirien määrä: | 2 |
| lähtötyyppi: | - |
| murtonopeus: | - |
| saada kaistanleveys tuote: | - |
| -3db kaistanleveys: | - |
| nykyinen - input bias: | 45 nA |
| jännite - tulooffset: | 2.9 mV |
| virta - syöttö: | 800µA |
| virta - lähtö / kanava: | 30 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-PDIP |
| MAX4482AUA+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX | 812 Lisää tilauksesta |
|
| AD8625AR-REEL7 | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 930 Lisää tilauksesta |
|
| NE5234D/01,518 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO | 915 Lisää tilauksesta |
|
| HA1-5320-2 | IC OPAMP SAMP/HOLD 1CIR 14CERDIP | 922 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4236AEUA-T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8UMAX | 881 Lisää tilauksesta |
|
| TLC4502QDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 839 Lisää tilauksesta |
|
| TS271CD | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 834 Lisää tilauksesta |
|
| ADA4505-4ACBZ-RL | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14WLCSP | 851 Lisää tilauksesta |
|
| LS404IN | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 892 Lisää tilauksesta |
|
| EL5127CY-T13 | IC BUFFER 4 CIRCUIT 10MSOP | 819 Lisää tilauksesta |
|
| LPV358DDURE4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 857 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4453ESA | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 825 Lisää tilauksesta |
|
| OP237GJ | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 14CERDIP | 870 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10979 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.