Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX4250AAUK+TG103 |
| LIXINC Part # | MAX4250AAUK+TG103 |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX4250AAUK+TG103 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX4250AAUK+TG103 |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| vahvistimen tyyppi: | General Purpose |
| piirien määrä: | 1 |
| lähtötyyppi: | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| murtonopeus: | 0.3V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 3 MHz |
| -3db kaistanleveys: | - |
| nykyinen - input bias: | 1 pA |
| jännite - tulooffset: | 70 µV |
| virta - syöttö: | 420µA |
| virta - lähtö / kanava: | 68 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 2.4V ~ 5.5V, ±1.2V ~ 2.75V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-23-5 |
| MIC860BC5-TR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 986 Lisää tilauksesta |
|
| TL082ACN | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8DIP | 832 Lisää tilauksesta |
|
| TSH80ILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 900 Lisää tilauksesta |
|
| XR620AISO8MTR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 822 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4372HEBT+TG45 | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 5UCSP | 930 Lisää tilauksesta |
|
| AD8067ARTZ-REEL | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5 | 870 Lisää tilauksesta |
|
| EL9214IREZ-T7 | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14HTSSOP | 920 Lisää tilauksesta |
|
| CLC1001ISO8X | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 917 Lisää tilauksesta |
|
| 3656BG | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 20CDIP | 943 Lisää tilauksesta |
|
| LT1354CS8 | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO | 986 Lisää tilauksesta |
|
| LT1007CSW#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 16SO | 912 Lisää tilauksesta |
|
| PLPV801DBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 870 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2471QDRQ1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 986 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10905 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.