Vain viitteeksi
| Osa numero | NCS2540DTBR2G |
| LIXINC Part # | NCS2540DTBR2G |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC VOLT FEEDBACK 3CIRC 16TSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | NCS2540DTBR2G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | NCS2540DTBR2G |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Obsolete |
| vahvistimen tyyppi: | Voltage Feedback |
| piirien määrä: | 3 |
| lähtötyyppi: | - |
| murtonopeus: | 1700V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | - |
| -3db kaistanleveys: | 750 MHz |
| nykyinen - input bias: | 3.2 µA |
| jännite - tulooffset: | 10 mV |
| virta - syöttö: | 13mA (x3 Channels) |
| virta - lähtö / kanava: | 100 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 5V ~ 10V, ±2.5V ~ 5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-TSSOP |
| LM7131ACM | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 1393 Lisää tilauksesta |
|
| ALD1701GPAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 981 Lisää tilauksesta |
|
| LT1494IN8#PBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1180 Lisää tilauksesta |
|
| LMV821M5X | OP AMP, 1 FUNC, 3500UV OFFSET-MA | 6809 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2362IDGKR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 989 Lisää tilauksesta |
|
| LT1362CN#PBF | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14DIP | 1045 Lisää tilauksesta |
|
| LT1397CGN#PBF | IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 16SSOP | 917 Lisää tilauksesta |
|
| MCP6022T-I/ST | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 897 Lisää tilauksesta |
|
| LMV922MMX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 14515 Lisää tilauksesta |
|
| TLC2654ACP | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1026 Lisää tilauksesta |
|
| INA210CIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1472 Lisää tilauksesta |
|
| AD8544ARUZ-REEL | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 11815 Lisää tilauksesta |
|
| LA6458M-E | OPERATIONAL AMPLIFIERS | 3498 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 15851 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.54000 | $2.54 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.