Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX4326ESA |
| LIXINC Part # | MAX4326ESA |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX4326ESA PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX4326ESA |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| vahvistimen tyyppi: | General Purpose |
| piirien määrä: | 2 |
| lähtötyyppi: | Rail-to-Rail |
| murtonopeus: | 2V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 5 MHz |
| -3db kaistanleveys: | - |
| nykyinen - input bias: | 50 nA |
| jännite - tulooffset: | 700 µV |
| virta - syöttö: | 725µA (x2 Channels) |
| virta - lähtö / kanava: | 50 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 2.4V ~ 6.5V, ±1.2V ~ 3.25V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| AD9624AR | OP AMP, 10000UV OFFSET-MAX | 917 Lisää tilauksesta |
|
| LMC6681AIM | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 2727 Lisää tilauksesta |
|
| HA9P5340-5 | 700 NANO SECOND, LOW DISTORTION, | 1107 Lisää tilauksesta |
|
| NTE858M | IC-DUAL JFET INPUT OP AMP 8-LEAD | 1519 Lisää tilauksesta |
|
| OPA2277UG4 | OPA2277 10V, HIGH-PRECISION, LOW | 862 Lisää tilauksesta |
|
| NJM12902M | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DMP | 1899 Lisää tilauksesta |
|
| MC33079DR2 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5551 Lisää tilauksesta |
|
| AD847JRZ-REEL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 941 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4377TASA+ | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 8SOIC | 2166281 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2057IDD#TRPBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 833 Lisää tilauksesta |
|
| OPA2694IDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 6869 Lisää tilauksesta |
|
| OPA369AIDCKT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 1594 Lisää tilauksesta |
|
| AD8426BCPZ-R7 | IC INST AMP 2 CIRCUIT 16LFCSP | 2440 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11387 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.13000 | $1.13 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.