Vain viitteeksi
| Osa numero | LTC1992-5CMS8#PBF |
| LIXINC Part # | LTC1992-5CMS8#PBF |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LTC1992-5CMS8#PBF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LTC1992-5CMS8#PBF |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| vahvistimen tyyppi: | Differential |
| piirien määrä: | 1 |
| lähtötyyppi: | Differential, Rail-to-Rail |
| murtonopeus: | 1.5V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 3.2 MHz |
| -3db kaistanleveys: | - |
| nykyinen - input bias: | 2 pA |
| jännite - tulooffset: | 250 µV |
| virta - syöttö: | 700µA |
| virta - lähtö / kanava: | 30 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 2.7V ~ 11V, ±1.35V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-MSOP |
| ALD1704PAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 876 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6915CDE#TRPBF | IC INST AMP 1 CIRCUIT 12DFN | 992 Lisää tilauksesta |
|
| TSV630AILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 3144 Lisää tilauksesta |
|
| 5962-9095502MRA | IC AMP LOG 2.3MA 20CERDIP | 979 Lisää tilauksesta |
|
| LMC6494BEM | IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC | 4802 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2050IS6#TRPBF | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIR TSOT23-6 | 942 Lisää tilauksesta |
|
| HA1-5004/883 | CURRENT FEEDBACK AMPLIFIER | 1308 Lisää tilauksesta |
|
| LM1458MX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOP | 16039 Lisää tilauksesta |
|
| VCA822IDG4 | IC OPAMP VGA 1 CIRCUIT 14SOIC | 929 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2463IDGS | TLV2463 DUAL LOW-POWER, RAIL-TO- | 6444 Lisää tilauksesta |
|
| AD8551ARZ-REEL7 | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC | 2434 Lisää tilauksesta |
|
| OPA4364AIPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 1981 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4492ASD+T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 3358 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10954 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.07550 | $7.0755 |
| 150 | $5.82688 | $874.032 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.