Vain viitteeksi
| Osa numero | AD842SQ/883B |
| LIXINC Part # | AD842SQ/883B |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP GP 80MHZ 100MA 14CERDIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AD842SQ/883B PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AD842SQ/883B |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| vahvistimen tyyppi: | General Purpose |
| piirien määrä: | 1 |
| lähtötyyppi: | - |
| murtonopeus: | 375V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 80 MHz |
| -3db kaistanleveys: | - |
| nykyinen - input bias: | 4.2 µA |
| jännite - tulooffset: | 500 µV |
| virta - syöttö: | 13mA |
| virta - lähtö / kanava: | 100 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | ±5V ~ 18V |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 14-CERDIP |
| LMC7101AIM5/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 14539 Lisää tilauksesta |
|
| LM6142BIN/NOPB | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 1362 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6084CMS8#TRPBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 868 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2472CD | TLV2472 DUAL 6V, LOW-POWER RAIL- | 5818 Lisää tilauksesta |
|
| OPA2830IDGKT | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8VSSOP | 2042 Lisää tilauksesta |
|
| OPA187IDBVR | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5 | 1895 Lisää tilauksesta |
|
| MAX40087AUT+T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 20923 Lisää tilauksesta |
|
| AD8607ARMZ-REEL | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 962 Lisää tilauksesta |
|
| CA3260AE | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8DIP | 5552 Lisää tilauksesta |
|
| ALD1706GPAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 968 Lisää tilauksesta |
|
| LM6134BIN | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14DIP | 1086 Lisää tilauksesta |
|
| LMH6702MA | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOIC | 1059 Lisää tilauksesta |
|
| OPA2677T | OPERATIONAL AMPLIFIER | 41006 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10962 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $83.97000 | $83.97 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.