Vain viitteeksi
| Osa numero | INA214CIRSWR |
| LIXINC Part # | INA214CIRSWR |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | INA214CIRSWR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | INA214CIRSWR |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vahvistimen tyyppi: | Current Sense |
| piirien määrä: | 1 |
| lähtötyyppi: | - |
| murtonopeus: | 0.4V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 30 kHz |
| -3db kaistanleveys: | - |
| nykyinen - input bias: | 28 µA |
| jännite - tulooffset: | 1 µV |
| virta - syöttö: | 65µA |
| virta - lähtö / kanava: | - |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 2.7V ~ 26V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-UFQFN |
| toimittajan laitepaketti: | 10-UQFN (1.8x1.4) |
| THS4531AID | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC | 1901 Lisää tilauksesta |
|
| ADA4077-2ARZ | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 828 Lisää tilauksesta |
|
| LM741EN | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT | 833 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4390EUK | OPERATIONAL AMPLIFIER | 6064 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6248HMS#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16MSOP | 968 Lisää tilauksesta |
|
| ADA4860-1YRJZ-RL | IC CFA 1 CIRCUIT SOT23-6 | 24885 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2434CPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 967 Lisää tilauksesta |
|
| LM348DG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 934 Lisää tilauksesta |
|
| NCS214RMUTAG | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1575 Lisää tilauksesta |
|
| AMC1200STDUBRQ1 | AMC1200-Q1 AUTOMOTIVE, 250MV-INP | 931 Lisää tilauksesta |
|
| LT1999HS8-10#PBF | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8SO | 1155 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2052IS#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 4 CIRC 14SO | 1084 Lisää tilauksesta |
|
| AD8045ACP-REEL7 | IC VOLT FEEDBACK 1 CIRC 8LFCSP | 19434 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10917 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.74983 | $0.74983 |
| 3000 | $0.74983 | $2249.49 |
| 6000 | $0.71234 | $4274.04 |
| 15000 | $0.68556 | $10283.4 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.