Vain viitteeksi
| Osa numero | HA2-5180-2 |
| LIXINC Part # | HA2-5180-2 |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | OPERATIONAL AMPLIFIER |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | HA2-5180-2 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | HA2-5180-2 |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| vahvistimen tyyppi: | J-FET |
| piirien määrä: | 1 |
| lähtötyyppi: | - |
| murtonopeus: | 7V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 110 kHz |
| -3db kaistanleveys: | - |
| nykyinen - input bias: | 0.25 pA |
| jännite - tulooffset: | 1 mV |
| virta - syöttö: | 70µA |
| virta - lähtö / kanava: | 15 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | ±40V |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | TO-99-8 Metal Can |
| toimittajan laitepaketti: | TO-99-8 |
| LTC2050HVIS8#TRPBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SO | 914 Lisää tilauksesta |
|
| OPA333AIDR | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC | 2147484551 Lisää tilauksesta |
|
| LMV820ILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 839 Lisää tilauksesta |
|
| AD844JR-16-REEL | IC CFA 1 CIRCUIT 16SOIC | 7421 Lisää tilauksesta |
|
| LM2904QDRG4 | LM2904 DUAL GENERAL-PURPOSE OPER | 33461 Lisää tilauksesta |
|
| MAX412BEPA | PRECISION OPERATIONAL AMPLIFIER | 1140 Lisää tilauksesta |
|
| MAX478ESA | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 867 Lisää tilauksesta |
|
| AD548KR | PRECISION, LOW POWER OP AMP | 1697 Lisää tilauksesta |
|
| LMV772MM | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 2829 Lisää tilauksesta |
|
| OP777ARZ | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 2454 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2254AQDRQ1 | TLV2254A-Q1 AUTOMOTIVE ADVANCED | 2380 Lisää tilauksesta |
|
| VCA8500IRGCT | 8-CHANNEL, ULTRALOW-POWER, VARIA | 4111 Lisää tilauksesta |
|
| OPA317IDBVT | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5 | 6754 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10981 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.51000 | $7.51 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.