Vain viitteeksi
| Osa numero | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| LIXINC Part # | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 16LFCSP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ADA4927-1YCPZ-R2 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vahvistimen tyyppi: | Current Feedback |
| piirien määrä: | 1 |
| lähtötyyppi: | Differential |
| murtonopeus: | 5000V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | - |
| -3db kaistanleveys: | 2.3 GHz |
| nykyinen - input bias: | 500 nA |
| jännite - tulooffset: | 300 µV |
| virta - syöttö: | 20mA |
| virta - lähtö / kanava: | 65 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| toimittajan laitepaketti: | 16-LFCSP-VQ (3x3) |
| LM324NE3 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 3989 Lisää tilauksesta |
|
| ISL28117FUBZ-T7A | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP | 941 Lisää tilauksesta |
|
| LM2904FVJ-E2 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 3387 Lisää tilauksesta |
|
| OPA2316SIDGSR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10VSSOP | 3379 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4243EUB+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10UMAX | 3349 Lisää tilauksesta |
|
| TLV2472CP | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 3128778 Lisää tilauksesta |
|
| MCP6V92T-E/MS | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP | 885 Lisää tilauksesta |
|
| LPV321IDCKR | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SC70-5 | 37000 Lisää tilauksesta |
|
| TLE2064ID | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 1200 Lisää tilauksesta |
|
| OPA2835ID | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 2230 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4354ESD | IC VOLTAGE FEEDBACK 4CIRC 14SOIC | 5092 Lisää tilauksesta |
|
| THS4042CDR | IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC | 2623 Lisää tilauksesta |
|
| OPA2156ID | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 8775554 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10890 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.86000 | $11.86 |
| 250 | $8.55311 | $2138.2775 |
| 500 | $7.79841 | $3899.205 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.