Vain viitteeksi
| Osa numero | THS4271DRBT |
| LIXINC Part # | THS4271DRBT |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | THS4271 SUPER-FAST ULTRA-LOW DIS |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | THS4271DRBT PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | THS4271DRBT |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| vahvistimen tyyppi: | Voltage Feedback |
| piirien määrä: | 1 |
| lähtötyyppi: | - |
| murtonopeus: | 1000V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 400 MHz |
| -3db kaistanleveys: | 1.4 GHz |
| nykyinen - input bias: | 6 µA |
| jännite - tulooffset: | 5 mV |
| virta - syöttö: | 22mA |
| virta - lähtö / kanava: | 160 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 5V ~ 15V, ±2.5V ~ 7.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-VDFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SON (3x3) |
| TLV6003DBVR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 2429 Lisää tilauksesta |
|
| AD210AN | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 12DIP | 818 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4484AUK+T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 38474 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6078IMS8#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 839 Lisää tilauksesta |
|
| AD5750ACPZ | IC INST AMP 1 CIRCUIT 32LFCSP | 900 Lisää tilauksesta |
|
| THS3091DDARG3 | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOPWRPAD | 931 Lisää tilauksesta |
|
| OPA277UA/2K5G4 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 851 Lisää tilauksesta |
|
| LT6238IGN#TRPBF | IC OPAMP GP QUAD 16SSOP | 907 Lisää tilauksesta |
|
| LM324FVJ-E2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 2255 Lisää tilauksesta |
|
| LMC6061AIM/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 12470882 Lisää tilauksesta |
|
| OPA2137E/2K5 | OPA2137 LOW COST FET-INPUT OPERA | 3156 Lisää tilauksesta |
|
| EL5304IU | IC VOLTAGE FEEDBACK 3CIRC 16QSOP | 3019 Lisää tilauksesta |
|
| AD8627AKSZ-R2 | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SC70-5 | 1779 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 24455 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.83000 | $3.83 |
| 250 | $3.83000 | $957.5 |
| 500 | $3.49206 | $1746.03 |
| 1250 | $3.04147 | $3801.8375 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.