Vain viitteeksi
| Osa numero | AD8655ARZ |
| LIXINC Part # | AD8655ARZ |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AD8655ARZ PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AD8655ARZ |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | DigiTrim® |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| vahvistimen tyyppi: | General Purpose |
| piirien määrä: | 1 |
| lähtötyyppi: | Rail-to-Rail |
| murtonopeus: | 11V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 28 MHz |
| -3db kaistanleveys: | - |
| nykyinen - input bias: | 1 pA |
| jännite - tulooffset: | 50 µV |
| virta - syöttö: | 3.7mA |
| virta - lähtö / kanava: | 220 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| LMP7702MM | OP AMP, 2 FUNC, 220UV OFFSET-MAX | 6454 Lisää tilauksesta |
|
| NCV33202DMR2G | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MICRO | 6754 Lisää tilauksesta |
|
| NJU7031D# | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 930 Lisää tilauksesta |
|
| AD8220ARMZ | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP | 950 Lisää tilauksesta |
|
| ISL28433FVZ-T7A | IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14TSSOP | 1140 Lisää tilauksesta |
|
| THS3122CDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 7956 Lisää tilauksesta |
|
| INA185A3IDRLR | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT563 | 938 Lisää tilauksesta |
|
| EL2125CS | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 2758 Lisää tilauksesta |
|
| NCV5230DR2G | OPERATIONAL AMPLIFIER | 6239 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2053CDD#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 880 Lisää tilauksesta |
|
| LMV321IDBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 13704212 Lisää tilauksesta |
|
| LMV358IDRQ1 | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 43526 Lisää tilauksesta |
|
| TLV9042SIRUGR | 1.2V ULTRA-LOW VOLTAGE, 350KHZ-P | 3756 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11190 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.72000 | $2.72 |
| 98 | $2.30699 | $226.08502 |
| 196 | $1.96558 | $385.25368 |
| 588 | $1.61491 | $949.56708 |
| 1078 | $1.33807 | $1442.43946 |
| 2548 | $1.24578 | $3174.24744 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.