Vain viitteeksi
| Osa numero | AD626AR |
| LIXINC Part # | AD626AR |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AD626AR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AD626AR |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| vahvistimen tyyppi: | Differential |
| piirien määrä: | 1 |
| lähtötyyppi: | - |
| murtonopeus: | 0.22V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | - |
| -3db kaistanleveys: | 100 kHz |
| nykyinen - input bias: | - |
| jännite - tulooffset: | 50 µV |
| virta - syöttö: | 1.5mA |
| virta - lähtö / kanava: | 12 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 2.4V ~ 12V, ±1.2V ~ 6V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| OPA837IDCKR | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SC70-5 | 1711 Lisää tilauksesta |
|
| LT6004IDD#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN | 1687 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6269HMS8E-10#PBF | IC OPAMP GP SGL FET 8MSOP | 933 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6081HMS8#TRPBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 985 Lisää tilauksesta |
|
| RC4136N | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 91810895 Lisää tilauksesta |
|
| LT1396CS8#PBF | IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 8SO | 1201 Lisää tilauksesta |
|
| OPA657UB | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 10780 Lisää tilauksesta |
|
| TS27L4CPT | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 920 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4478AUD+T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 3856 Lisää tilauksesta |
|
| LT2079CS#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO | 1034 Lisää tilauksesta |
|
| MAX472EPA | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8DIP | 3248 Lisää tilauksesta |
|
| NJU7009F3-TE1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC88A | 807 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6115IMS#PBF | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 12MSOP | 1081 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 16797 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.30000 | $6.3 |
| 98 | $6.30000 | $617.4 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.