Vain viitteeksi
| Osa numero | AD8602ARZ-REEL |
| LIXINC Part # | AD8602ARZ-REEL |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AD8602ARZ-REEL PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AD8602ARZ-REEL |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | DigiTrim® |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| vahvistimen tyyppi: | CMOS |
| piirien määrä: | 2 |
| lähtötyyppi: | Rail-to-Rail |
| murtonopeus: | 6V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 8.4 MHz |
| -3db kaistanleveys: | - |
| nykyinen - input bias: | 0.2 pA |
| jännite - tulooffset: | 80 µV |
| virta - syöttö: | 750µA (x2 Channels) |
| virta - lähtö / kanava: | 50 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| OPA2614IDG4 | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 951 Lisää tilauksesta |
|
| LMP7708MMX/NOPB | LMP7708 PRECISION, CMOS INPUT, R | 16855 Lisää tilauksesta |
|
| OPA2251UA/2K5 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 886 Lisää tilauksesta |
|
| ICL7612BCPAZ | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8DIP | 2950 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4323EUT-T | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 8382 Lisää tilauksesta |
|
| AD8591ARTZ-REEL7 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 9940 Lisää tilauksesta |
|
| TLV4113CDGQR | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 10MSOP-PWR | 8437 Lisää tilauksesta |
|
| TSZ181IQ1T | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 6DFN | 879 Lisää tilauksesta |
|
| AD8033AKS-REEL7 | IC VOLTAGE FEEDBACK 1CIRC SC70-5 | 4921 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1052CN#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 14DIP | 921 Lisää tilauksesta |
|
| ISL28208FBZ-T13 | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, 3 | 38355 Lisää tilauksesta |
|
| LM2904AVQDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 5138 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4486ASA | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 2362 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11796 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.63000 | $2.63 |
| 2500 | $1.21461 | $3036.525 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.