Vain viitteeksi
| Osa numero | LTC6253IMS#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC6253IMS#TRPBF |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LTC6253IMS#TRPBF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LTC6253IMS#TRPBF |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| vahvistimen tyyppi: | General Purpose |
| piirien määrä: | 2 |
| lähtötyyppi: | Rail-to-Rail |
| murtonopeus: | 280V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 720 MHz |
| -3db kaistanleveys: | 400 MHz |
| nykyinen - input bias: | 1.4 µA |
| jännite - tulooffset: | 100 µV |
| virta - syöttö: | 4.25mA (x2 Channels) |
| virta - lähtö / kanava: | 100 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | 2.5V ~ 5.25V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 10-MSOP |
| AD817ANZ | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1341 Lisää tilauksesta |
|
| LT1217CN8#PBF | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8DIP | 1113 Lisää tilauksesta |
|
| AD8208WHRMZ | OPERATIONAL AMPLIFIER, 4000UV OF | 2568 Lisää tilauksesta |
|
| INA210BIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1479 Lisää tilauksesta |
|
| THS4082ID | THS4082 175-MHZ LOW-POWER VOLTAG | 3866 Lisää tilauksesta |
|
| LP324DR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5528 Lisää tilauksesta |
|
| SM73307MMX/NOPB | DUAL PRECISION, 17 MHZ, LOW NOIS | 11337 Lisää tilauksesta |
|
| THS3215IRGVR | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 16VQFN | 830 Lisää tilauksesta |
|
| 5962-9566601QPA | TLV2252M LOW VOLTAGE RAIL-TO-RAI | 962 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6363IMS8-1#PBF | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 1874 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6262HMS#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP | 1574 Lisää tilauksesta |
|
| NJM2122D# | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 862 Lisää tilauksesta |
|
| LMR324F-GE2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOP | 3397 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10843 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.02000 | $4.02 |
| 2500 | $4.02000 | $10050 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.