Vain viitteeksi
| Osa numero | LT1354IS8#PBF |
| LIXINC Part # | LT1354IS8#PBF |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Kuvaus | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LT1354IS8#PBF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LT1354IS8#PBF |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - instrumentointi, operaatiovahvistimet, puskurivahvistimet |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | C-Load™ |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| vahvistimen tyyppi: | Voltage Feedback |
| piirien määrä: | 1 |
| lähtötyyppi: | - |
| murtonopeus: | 400V/µs |
| saada kaistanleveys tuote: | 12 MHz |
| -3db kaistanleveys: | - |
| nykyinen - input bias: | 80 nA |
| jännite - tulooffset: | 300 µV |
| virta - syöttö: | 1mA |
| virta - lähtö / kanava: | 30 mA |
| jännite - syöttö, yksi/kaksois (±): | ±2.5V ~ 15V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SO |
| LT1013DS8#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 13494 Lisää tilauksesta |
|
| OP275GSZ | IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SOIC | 2745 Lisää tilauksesta |
|
| HA1-2655-5 | DUAL OPERATIONAL AMPLIFIER | 924 Lisää tilauksesta |
|
| LMV824QDRQ1 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 8384 Lisää tilauksesta |
|
| THS4052IDR | THS4052 70-MHZ LOW-COST VOLTAGE- | 27222 Lisää tilauksesta |
|
| HA2-2622-2 | OPERATIONAL AMPLIFIER | 944 Lisää tilauksesta |
|
| MCP6293-E/SN | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 812 Lisää tilauksesta |
|
| TLC274IDG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 960 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4494AKA-T | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT SOT23-8 | 3344 Lisää tilauksesta |
|
| INA331AIDGKR | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 5120 Lisää tilauksesta |
|
| NCS2333DMR2G | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2CIRC 8MICRO | 364428835 Lisää tilauksesta |
|
| AD8368ACPZ-WP | IF AGC AMPLIFIER | 928 Lisää tilauksesta |
|
| 5962-9751402QPA | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, 1 | 1073 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10928 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.32000 | $7.32 |
| 25 | $4.85732 | $121.433 |
| 100 | $4.01611 | $401.611 |
| 250 | $3.81530 | $953.825 |
| 500 | $3.72924 | $1864.62 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.