Vain viitteeksi
| Osa numero | LM4911MM/NOPB |
| LIXINC Part # | LM4911MM/NOPB |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - audio |
| Kuvaus | IC AMP AB STEREO 145MW 10VSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LM4911MM/NOPB PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LM4911MM/NOPB |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - audio |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | Boomer® |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Class AB |
| lähtötyyppi: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| max lähtöteho x kanavat @ kuorma: | 145mW x 2 @ 16Ohm |
| jännite - syöttö: | 2V ~ 5.5V |
| ominaisuudet: | Mute, Shutdown, Thermal Protection |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| toimittajan laitepaketti: | 10-VSSOP |
| paketti/laukku: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| LM4819LD/NOPB | LM4819 350MW AUDIO AMPLIFIER WIT | 99897 Lisää tilauksesta |
|
| TDA7387EP | IC AMP AB QUAD 41W 25FLEXIWATT | 1539 Lisää tilauksesta |
|
| SSM2211SZ | IC AMP CLASS AB MONO 1.5W 8SOIC | 1129 Lisää tilauksesta |
|
| MAX9789AETJ+T | CLASS AB SPEAKER AMPLIFIERS | 3327 Lisää tilauksesta |
|
| SSM2301RMZ-REEL | 1.4 W CLASS-D AUDIO AMPLIFIER | 37811 Lisää tilauksesta |
|
| TLV1018-15YDCR | AUDIO AMPLIFIER | 288359 Lisää tilauksesta |
|
| LM49250RL | AUDIO AMPLIFIER, 2.43W, 2 CHANNE | 1273 Lisää tilauksesta |
|
| STK433-130N-E | AUDIO AMPLIFIER | 11349 Lisää tilauksesta |
|
| TAS5713PHP | IC AMP CLASS D STER 25W 48HTQFP | 1216 Lisää tilauksesta |
|
| LM4891LD | AUDIO AMPLIFIER | 6996 Lisää tilauksesta |
|
| TPA6013A4PWPR | TPA6013A4 3-W STEREO AUDIO POWER | 3023 Lisää tilauksesta |
|
| TPA3007D1PWR | IC AMP CLASS D MONO 6.5W 24TSSOP | 2616 Lisää tilauksesta |
|
| TAS5706BPAP | TAS5706B 20W CLOSED-LOOP I2S AUD | 958 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 14076 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.79000 | $1.79 |
| 1000 | $0.82795 | $827.95 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.