Vain viitteeksi
| Osa numero | TPA321DR |
| LIXINC Part # | TPA321DR |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › lineaarinen - vahvistimet - audio |
| Kuvaus | IC AMP CLASS AB MONO 700MW 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TPA321DR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TPA321DR |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | lineaarinen - vahvistimet - audio |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Class AB |
| lähtötyyppi: | 1-Channel (Mono) |
| max lähtöteho x kanavat @ kuorma: | 700mW x 1 @ 8Ohm |
| jännite - syöttö: | 2.5V ~ 5.5V |
| ominaisuudet: | Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| LMV1032UPX-06/NOPB | LMV1032 AMPLIFIERS FOR 3-WIRE AN | 3857 Lisää tilauksesta |
|
| TAS5760MDCA | TAS5760M CLOSED LOOP I2S INPUT A | 1145 Lisää tilauksesta |
|
| TPA3121D2PWP | IC AMP D MONO/STER 30W 24HTSSOP | 902 Lisää tilauksesta |
|
| LM4880M/NOPB | IC AMP CLASS AB STER 325MW 8SOIC | 1350660 Lisää tilauksesta |
|
| TAS5721DCAR | TAS5721 15-W STEREO (2.1) CLASS- | 660894 Lisää tilauksesta |
|
| TAS5424TDKDRQ1 | AUDIO AMPLIFIER | 1342 Lisää tilauksesta |
|
| BD5467GUL-E2 | IC AMP CLASS D MONO 700MW 9VCSP | 3664 Lisää tilauksesta |
|
| TPA3129D2DAPR | IC AMP CLASS D STER 30W 32HTSSOP | 1865 Lisää tilauksesta |
|
| TAS5631BPHDR | IC AMP D MONO/STER 600W 64HTQFP | 1771 Lisää tilauksesta |
|
| LM49251TLX/NOPB | LM49251 STEREO AUDIO SUBSYSTEM W | 3807 Lisää tilauksesta |
|
| LM48861TM/NOPB | LM48861 GROUND-REFERENCED, ULTRA | 1519 Lisää tilauksesta |
|
| AN17831A | IC AMP CLASS AB STEREO 44W 12SIL | 1515 Lisää tilauksesta |
|
| MAX9720AEUE+T | IC AMP CLSS AB STER 50MW 16TSSOP | 892 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 12201 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.99000 | $0.99 |
| 2500 | $0.39480 | $987 |
| 5000 | $0.37506 | $1875.3 |
| 12500 | $0.36096 | $4512 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.