Vain viitteeksi
| Osa numero | ISD5008ZIR |
| LIXINC Part # | ISD5008ZIR |
| Valmistaja | Nuvoton Technology Corporation America |
| Kategoria | integroidut piirit › käyttöliittymä - äänen tallennus ja toisto |
| Kuvaus | IC VOICE REC/PLAY 8MIN 20CSP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ISD5008ZIR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ISD5008ZIR |
| Brändi: | Nuvoton Technology Corporation America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | käyttöliittymä - äänen tallennus ja toisto |
| Valmistaja: | Nuvoton Technology Corporation America |
| sarja: | ChipCorder® |
| paketti: | - |
| osan tila: | Obsolete |
| käyttöliittymä: | SPI |
| tulosignaali: | Analog - Single Ended, Microphone |
| lähtösignaali: | Analog - Single Ended, Analog Differential, PWM Speaker Output |
| näytteenottotaajuus: | 4 ~ 8kHz |
| kesto: | 4 ~ 8 Min |
| suodattimen päästökaista: | 1.7 ~ 3.4kHz |
| viestintä: | Multiple |
| oskillaattorityyppi: | Internal/External |
| ominaisuudet: | Auto Mute, Automatic Gain Control, Volume Control |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| jännite - syöttö: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | CSP-20 |
| toimittajan laitepaketti: | 20-CSP |
| ISD9361VRI | IC VOICE REC/PLAY LQFP | 873 Lisää tilauksesta |
|
| ISD91361VRI | IC SOC AUDIO CHIPCORDER LQFP | 864 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10844 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.