Vain viitteeksi
| Osa numero | CYV15G0403DXB-BGI |
| LIXINC Part # | CYV15G0403DXB-BGI |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › käyttöliittymä - tietoliikenne |
| Kuvaus | ETHERNET TRANSCEIVER, 4-TRNSVR |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | CYV15G0403DXB-BGI PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | CYV15G0403DXB-BGI |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | käyttöliittymä - tietoliikenne |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | HOTlink II™ |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| toiminto: | Transceiver |
| käyttöliittymä: | LVTTL |
| piirien määrä: | 4 |
| jännite - syöttö: | 3.135V ~ 3.465V |
| virta - syöttö: | 900mA |
| teho (wattia): | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 256-LBGA Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 256-BGA (27x27) |
| CS61535A-IL1R | CS61535 - T1/E1 LINE INTERFACE | 2652 Lisää tilauksesta |
|
| PSB2132HV2.2 | SICOFI-TE TWO CHANNEL CODEC | 34753 Lisää tilauksesta |
|
| PEF22558E-V1.1 | QUADFALC FRAMER & LINE INTERFACE | 884 Lisää tilauksesta |
|
| LE9651PQCT | IC TELECOM INTERFACE 48QFN | 949 Lisää tilauksesta |
|
| MPL360BT-I/SCB | IC TELECOM INTERFACE 48QFN | 4628 Lisää tilauksesta |
|
| DS21352G | 3.3V T1 SINGLE-CHIP TRANSCEIVERS | 1090 Lisää tilauksesta |
|
| SI3018-F-FS | IC TELECOM INTERFACE 16SOIC | 965 Lisää tilauksesta |
|
| HC5517CB | RINGING SLIC FOR ISDN MODEM | 1786 Lisää tilauksesta |
|
| SI32281-A-GMR | IC TELECOM INTERFACE 48QFN | 902 Lisää tilauksesta |
|
| SI32283-A-FMR | IC TELECOM INTERFACE 56QFN | 809 Lisää tilauksesta |
|
| TMS38054PAH | TOKEN RING TRANSCEIVER, PQFP52 | 967 Lisää tilauksesta |
|
| HC55120CM | LOW POWER UNIVERSAL SLIC FAMILY | 1976 Lisää tilauksesta |
|
| HC55171CB | 5 REN RINGING SLIC FOR ISDN | 11757 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11069 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $97.33000 | $97.33 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.