Vain viitteeksi
| Osa numero | DS08MB200TSQX/NOPB |
| LIXINC Part # | DS08MB200TSQX/NOPB |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › liitäntä - signaalipuskurit, toistimet, jakajat |
| Kuvaus | IC MULTIPLEXER LVDS 4CH 48WQFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | DS08MB200TSQX/NOPB PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | DS08MB200TSQX/NOPB |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | liitäntä - signaalipuskurit, toistimet, jakajat |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Buffer, Multiplexer |
| sovellukset: | LVDS |
| syöttö: | BLVDS, CML, LVDS, LVPECL |
| ulostulo: | LVDS |
| tiedonsiirtonopeus (max): | 800Mbps |
| kanavien määrä: | 4 x 1:2, 2:1 |
| viiveaika: | 1.0ns |
| signaalin säätö: | - |
| kapasitanssi - tulo: | 3.5 pF |
| jännite - syöttö: | 3V ~ 3.6V |
| virta - syöttö: | 225mA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 48-WQFN (7x7) |
| PI2EQX5904NJEX | IC REDRIVER PCIE 4CH 100LBGA | 3770 Lisää tilauksesta |
|
| PCA9515ADP,118 | IC REDRIVER I2C 1CH 8TSSOP | 13402 Lisää tilauksesta |
|
| SCAN90004TVS/NOPB | IC REDRIVER LVDS 4CH 48TQFP | 980 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4300A-3IMS8#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 951 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4304IDD#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 10DFN | 996 Lisää tilauksesta |
|
| DS80PCI810NJYR | IC REDRIVER PCIE 8CHAN 54WQFN | 8184 Lisää tilauksesta |
|
| ISL33003IRT2Z-T | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8TDFN | 969 Lisää tilauksesta |
|
| PCA9511AD,118 | IC BUFFER I2C/SMBUS HOTSWAP 8SO | 4629 Lisää tilauksesta |
|
| SY89306VMG-TR | 3.3V/5V 2.5GHZ PECL/ECL DIFFEREN | 20907 Lisää tilauksesta |
|
| PI2EQX6812ZHEX | IC REDRIVER 6.5GBPS 4CHAN 42TQFN | 907 Lisää tilauksesta |
|
| SN65LVCP1414RLJR | SN65LVCP1414 14.2-GBPS QUAD CHAN | 18768 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4300-2IMS8#PBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 1224 Lisää tilauksesta |
|
| ISL88694IH5-TK | SMBUS/ I2C BUS ACCELERATOR | 1650 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10966 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.59370 | $3.5937 |
| 2500 | $3.46060 | $8651.5 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.