Vain viitteeksi
| Osa numero | ICL3238EIAZ |
| LIXINC Part # | ICL3238EIAZ |
| Valmistaja | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Kategoria | integroidut piirit › käyttöliittymä - ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Kuvaus | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ICL3238EIAZ PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ICL3238EIAZ |
| Brändi: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | käyttöliittymä - ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Valmistaja: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Transceiver |
| protokollaa: | RS232 |
| kuljettajien/vastaanottimien määrä: | 5/3 |
| kaksipuolinen: | Full |
| vastaanottimen hystereesi: | 600 mV |
| datanopeus: | 250kbps |
| jännite - syöttö: | 3V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 28-SSOP |
| SN75207D | LINE RECEIVER | 7156 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2856IMS8-2#TRPBF | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8MSOP | 848 Lisää tilauksesta |
|
| CA3208E | SEQUENCE DRIVER AND LATCH DRIVER | 2248 Lisää tilauksesta |
|
| ISL3179EIBZ-T | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 817 Lisää tilauksesta |
|
| ADM237LAR-REEL | IC TRANSCEIVER 4/3 24SOIC | 2165 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1535CSW#TRPBF | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 28SOIC | 994 Lisää tilauksesta |
|
| TLIN1029DRQ1 | IC TRANSCEIVER 1/1 8SOIC | 856 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LV138D | DECODER/DRIVER | 914 Lisää tilauksesta |
|
| SN75107ANSR | IC RECEIVER 0/2 14SOP | 42851 Lisää tilauksesta |
|
| MAX3080EPD+ | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14DIP | 1252920 Lisää tilauksesta |
|
| MAX232AEWE+T | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SO | 39182803 Lisää tilauksesta |
|
| TRS3232CDB | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SSOP | 3704 Lisää tilauksesta |
|
| KSZ8061MNGW | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 48QFN | 1575 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 19731 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.31000 | $2.31 |
| 10 | $2.07794 | $20.7794 |
| 47 | $1.96032 | $92.13504 |
| 141 | $1.67016 | $235.49256 |
| 282 | $1.56826 | $442.24932 |
| 517 | $1.37224 | $709.44808 |
| 1034 | $1.13699 | $1175.64766 |
| 2538 | $1.05857 | $2686.65066 |
| 5029 | $1.01937 | $5126.41173 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.