Vain viitteeksi
| Osa numero | TCAN1051HGVDR |
| LIXINC Part # | TCAN1051HGVDR |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › käyttöliittymä - ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Kuvaus | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TCAN1051HGVDR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TCAN1051HGVDR |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | käyttöliittymä - ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Transceiver |
| protokollaa: | CANbus |
| kuljettajien/vastaanottimien määrä: | 1/1 |
| kaksipuolinen: | Half |
| vastaanottimen hystereesi: | 120 mV |
| datanopeus: | 5Mbps |
| jännite - syöttö: | 4.5V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| TRSF3221CDBR | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16SSOP | 4126 Lisää tilauksesta |
|
| MCP2022A-330E/ST | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 14TSSOP | 889 Lisää tilauksesta |
|
| KSZ8081MLXCA-TR | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 48LQFP | 951 Lisää tilauksesta |
|
| DS2003CM/NOPB | IC DRIVER 6/0 16SOIC | 919 Lisää tilauksesta |
|
| SN65C3221PW | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16TSSOP | 1108 Lisää tilauksesta |
|
| MAX230CPP+ | IC DRIVER 5/0 20DIP | 978 Lisää tilauksesta |
|
| MAX13053ASA+T | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC | 896 Lisää tilauksesta |
|
| ICL3222CP | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18DIP | 2761 Lisää tilauksesta |
|
| TRS3223EIPWR | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20TSSOP | 1294 Lisää tilauksesta |
|
| MAX3222EEUP-T | RS-232 TRANSCEIVER | 8327 Lisää tilauksesta |
|
| ISL8485EIB | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 13094 Lisää tilauksesta |
|
| ICL3238EIV-T | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28TSSOP | 3415 Lisää tilauksesta |
|
| AD8016ARE-REEL | IC DRIVER 2/0 28HTSSOP | 8307 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10899 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.72000 | $1.72 |
| 2500 | $0.74250 | $1856.25 |
| 5000 | $0.71500 | $3575 |
| 12500 | $0.68750 | $8593.75 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.