Vain viitteeksi
| Osa numero | SN65HVD21P |
| LIXINC Part # | SN65HVD21P |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › käyttöliittymä - ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Kuvaus | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | SN65HVD21P PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | SN65HVD21P |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | käyttöliittymä - ohjaimet, vastaanottimet, lähetin-vastaanottimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Transceiver |
| protokollaa: | RS422, RS485 |
| kuljettajien/vastaanottimien määrä: | 1/1 |
| kaksipuolinen: | Half |
| vastaanottimen hystereesi: | 130 mV |
| datanopeus: | 5Mbps |
| jännite - syöttö: | 4.5V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-PDIP |
| ICL3238IAZ | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP | 836 Lisää tilauksesta |
|
| ISL32435EIBZ-T7A | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 859 Lisää tilauksesta |
|
| DS3690T+ | 26-CHANNEL, THREE-STATEABLE | 3527 Lisää tilauksesta |
|
| TJA1020T/CM,118 | IC TRANSCEIVER 1/1 8SO | 965 Lisää tilauksesta |
|
| SN75150PE4 | IC DRIVER 2/0 8DIP | 987 Lisää tilauksesta |
|
| MAX14859GWE+T | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16SOIC | 840 Lisää tilauksesta |
|
| MAX3483CSA+ | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 1429 Lisää tilauksesta |
|
| ADM1490EBRMZ-REEL7 | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8MSOP | 853 Lisää tilauksesta |
|
| MAX3311EUB+T | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10UMAX | 301533373 Lisää tilauksesta |
|
| TLK2201BIRCPRG4 | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 64HVQFP | 859 Lisää tilauksesta |
|
| SN65C3238DBR | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP | 7609 Lisää tilauksesta |
|
| AD8019ARZ | IC DRIVER 2/0 8SOIC | 4397 Lisää tilauksesta |
|
| LT1791HS#TRPBF | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC | 948 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11020 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.51000 | $5.51 |
| 10 | $4.95083 | $49.5083 |
| 50 | $4.68070 | $234.035 |
| 100 | $4.05650 | $405.65 |
| 500 | $3.45323 | $1726.615 |
| 1000 | $2.91236 | $2912.36 |
| 2500 | $2.76675 | $6916.875 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.