Vain viitteeksi
| Osa numero | LAN91C96I-MS |
| LIXINC Part # | LAN91C96I-MS |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › käyttöliittymä - ohjaimet |
| Kuvaus | IC CONTROLLER ETHERNET 100QFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LAN91C96I-MS PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LAN91C96I-MS |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | käyttöliittymä - ohjaimet |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| protokollaa: | Ethernet |
| toiminto: | Controller |
| käyttöliittymä: | Parallel |
| standardit: | 10 Base-T PHY |
| jännite - syöttö: | 3.3V |
| virta - syöttö: | 50mA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| paketti/laukku: | 100-BQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 100-QFP (14x20) |
| BD93W21F-E2 | BD93W21F IS A USB TYPE-C POWER D | 3478 Lisää tilauksesta |
|
| CYWB0226ABSX-FDXIT | MPU CIRCUIT, CMOS, PBGA81 | 2859 Lisää tilauksesta |
|
| TUSB8043RGCT | IC USB HUB CONTROLLER 64VQFN | 1066 Lisää tilauksesta |
|
| PCI4520ZHK | BUS CONTROLLER PBGA257 | 1854 Lisää tilauksesta |
|
| LAN91C111-NE | 10/100 ETHERNET MAC PHY | 7415 Lisää tilauksesta |
|
| KSZ8852HLEYA | IC ETHERNET CTLR 2PORT PCI 64LQF | 1114 Lisää tilauksesta |
|
| PCI6420GHK | PCMCIA BUS CONTROLLER, PBGA288 | 46060 Lisää tilauksesta |
|
| TSB14AA1TPFB | SERIAL I/O CONTROLLER | 15752 Lisää tilauksesta |
|
| USB7206-I/KDX | USB3.1 GEN2 HUB_NO PD_NO TYPE C | 1125 Lisää tilauksesta |
|
| ENC28J60T-I/SO | IC ETHERNET CTRLR W/SPI 28-SOIC | 936 Lisää tilauksesta |
|
| 88LX5153A0-BUU2C000 | IC G.HN CONTROLLER RGMII/SGMII | 881 Lisää tilauksesta |
|
| MAX3140EEI+T | IC UART W/RS485 28-QSOP | 980 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C65621-56LTXI | USB BUS CONTROLLER, CMOS | 1008 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10897 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.34000 | $19.34 |
| 25 | $16.11417 | $402.85425 |
| 100 | $14.65042 | $1465.042 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.