Vain viitteeksi
| Osa numero | ADV7283WBCPZ-RL |
| LIXINC Part # | ADV7283WBCPZ-RL |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › käyttöliittymä - koodekit |
| Kuvaus | IC SDTV DECODER 10BIT 32-LFCSP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ADV7283WBCPZ-RL PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ADV7283WBCPZ-RL |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | käyttöliittymä - koodekit |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | Automotive |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Video Decoder |
| dataliitäntä: | I²C |
| resoluutio (bittiä): | 10 b |
| adcs / dacs määrä: | 1 / 0 |
| sigma delta: | No |
| s/n-suhde, adcs / dacs (db) tyyppi: | - |
| dynaaminen alue, adcs / dacs (db) tyyppi: | - |
| jännite - syöttö, analoginen: | 1.71V ~ 1.89V |
| jännite - syöttö, digitaalinen: | 1.71V ~ 1.89V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| toimittajan laitepaketti: | 32-LFCSP (5x5) |
| CS42516-CQZ | IC CODEC S/PDIF RCVR 64LQFP | 929 Lisää tilauksesta |
|
| TLV320AIC3254IRHBT | IC STEREO AUDIO CODEC 1.8V 32QFN | 8478 Lisää tilauksesta |
|
| PCM3010DBR | IC STEREO AUD CODEC 24BIT 24SSOP | 843 Lisää tilauksesta |
|
| HMP9701CN | AC97 AUDIO CODEC | 1375 Lisää tilauksesta |
|
| N681386DG TR | IC CODEC SGL PROGR 48LQFP | 905 Lisää tilauksesta |
|
| AD1836AASRL | MULTICHANNEL 96 KHZ CODEC | 1664 Lisää tilauksesta |
|
| TLV320AIC14CDBTRG4 | IC CODEC 16BIT 26KSPS 30-TSSOP | 935 Lisää tilauksesta |
|
| STAC9783S-LA2 | STAC9783 - AC 97 CODEC | 891 Lisää tilauksesta |
|
| TLV320AIC24KIPFBR | IC CODEC 16BIT DUAL PROG 48-TQFP | 1072 Lisää tilauksesta |
|
| CS42324-CQZ | 10-IN, 6-OUT, 2 VRMS AUDIO CODEC | 1480 Lisää tilauksesta |
|
| AD1838AAS-REEL | 2 ADC, 8 DAC, 24-BIT - CODEC | 10460 Lisää tilauksesta |
|
| W681310RG | IC VOICEBAND CODEC 3V 1CH 20SSOP | 858 Lisää tilauksesta |
|
| TLV320AIC3206IRSBR | IC STEREO AUD CODEC LP 40WQFN | 3631 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10839 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.00500 | $7.005 |
| 5000 | $7.00500 | $35025 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.