Vain viitteeksi
| Osa numero | 74HC2G66DC,125 |
| LIXINC Part # | 74HC2G66DC,125 |
| Valmistaja | Nexperia |
| Kategoria | integroidut piirit › liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Kuvaus | IC SWITCH DUAL SPST 8VSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 74HC2G66DC,125 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 74HC2G66DC,125 |
| Brändi: | Nexperia |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Valmistaja: | Nexperia |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| kytkinpiiri: | SPST - NO |
| multiplekseri/demultiplekseripiiri: | 1:1 |
| piirien määrä: | 2 |
| päällä oleva vastus (max): | 70Ohm |
| kanavien välinen täsmäys (δron): | 3Ohm |
| jännite - syöttö, yksi (v+): | 2V ~ 10V |
| jännite - syöttö, kaksois (v±): | - |
| kytkentäaika (tonnia, pois päältä) (max): | 20ns, 27ns |
| -3db kaistanleveys: | 200MHz |
| latausinjektio: | - |
| kanavan kapasitanssi (cs(off), cd(off)): | - |
| virta - vuoto (on (pois)) (max): | 1µA |
| ylikuuluminen: | -60dB @ 1MHz |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-VSSOP |
| MAX4621ESE+ | IC SWITCH DUAL SPST 16SOIC | 5811541 Lisää tilauksesta |
|
| DG441DVZ | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 959 Lisää tilauksesta |
|
| NX3L2G384GT,115 | MULTIPLEXERS/SWITCHES, 2 FUNC, C | 1718 Lisää tilauksesta |
|
| HI9P0508-9 | SINGLE 8-CHANNEL CMOS ANALOG MUX | 4198 Lisää tilauksesta |
|
| ADG221KR | QUAD SPST SWITCH | 7948 Lisää tilauksesta |
|
| HI3-0547-5Z | IC MULTIPLEXER DUAL 8X1 28DIP | 826 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LVC1G66YEPR | SPST, 1 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 12904 Lisää tilauksesta |
|
| ADG212AKNZ | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 1465 Lisää tilauksesta |
|
| ADG708BRU-REEL | SINGLE-ENDED MUX,8 CHANNEL | 9995 Lisää tilauksesta |
|
| MAX319CPA | MAX319 PRECISION ANALOG SWITCH | 4616 Lisää tilauksesta |
|
| ADG904BCP-R | 4:1 MUX/SP4T | 27188 Lisää tilauksesta |
|
| HI-8197PCTF | IC ANALOG SWITCH 4 X SPST 16CSP | 800 Lisää tilauksesta |
|
| HI3-0508-5Z | IC MULTIPLEXER 8X1 16DIP | 1030 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 13807 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.41000 | $0.41 |
| 3000 | $0.22320 | $669.6 |
| 6000 | $0.20880 | $1252.8 |
| 15000 | $0.19440 | $2916 |
| 30000 | $0.18432 | $5529.6 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.