Vain viitteeksi
| Osa numero | MC74HC4316AFELG |
| LIXINC Part # | MC74HC4316AFELG |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Kuvaus | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MC74HC4316AFELG PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MC74HC4316AFELG |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Obsolete |
| kytkinpiiri: | SPST - NO/NC |
| multiplekseri/demultiplekseripiiri: | 1:1 |
| piirien määrä: | 4 |
| päällä oleva vastus (max): | 90Ohm |
| kanavien välinen täsmäys (δron): | 15Ohm |
| jännite - syöttö, yksi (v+): | 2V ~ 6V |
| jännite - syöttö, kaksois (v±): | ±2V ~ 6V |
| kytkentäaika (tonnia, pois päältä) (max): | - |
| -3db kaistanleveys: | 160MHz |
| latausinjektio: | - |
| kanavan kapasitanssi (cs(off), cd(off)): | 10pF |
| virta - vuoto (on (pois)) (max): | 100nA |
| ylikuuluminen: | -80dB @ 1MHz |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-SOEIAJ |
| SN74HC4066DRE4 | IC SWITCH QUAD 1X1 14SOIC | 884 Lisää tilauksesta |
|
| ADG742BKSZ5-REEL7 | IC SWITCH SPST SC70-5 | 3234 Lisää tilauksesta |
|
| HV2721/R4X | 16-CH 300V MUX (SPST), ONE BLEED | 1337 Lisää tilauksesta |
|
| ADG436BR | 15V DUAL SPDT SWITCH | 1039 Lisää tilauksesta |
|
| FSA2467UMX-FS | 0.4OHM LOW-VOLTAGE DUAL DPDT ANA | 441545 Lisää tilauksesta |
|
| MAX359CWE+ | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC | 2923522 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4595DBVRG4 | IC SWITCH SPST SOT23-5 | 973 Lisää tilauksesta |
|
| HI1-0506-4 | SINGLE 16-CHANNEL CMOS ANALOG MU | 839 Lisää tilauksesta |
|
| ADG1213YRUZ-REEL7 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 2809 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4052AEEE+ | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16QSOP | 3687 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4543ESA+ | IC SWITCH DUAL SPST 8SOIC | 884 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4520EUA+ | IC SWITCH SPST 8UMAX | 1120 Lisää tilauksesta |
|
| NLAS5223BMNR2G | IC SWITCH DUAL SPDT 10WQFN | 3725 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 13234 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.