Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX4523CSE+ |
| LIXINC Part # | MAX4523CSE+ |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Kuvaus | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX4523CSE+ PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX4523CSE+ |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| kytkinpiiri: | SPST - NO/NC |
| multiplekseri/demultiplekseripiiri: | 1:1 |
| piirien määrä: | 4 |
| päällä oleva vastus (max): | 100Ohm |
| kanavien välinen täsmäys (δron): | 1Ohm |
| jännite - syöttö, yksi (v+): | 2V ~ 12V |
| jännite - syöttö, kaksois (v±): | ±2V ~ 6V |
| kytkentäaika (tonnia, pois päältä) (max): | 80ns, 30ns |
| -3db kaistanleveys: | - |
| latausinjektio: | 1pC |
| kanavan kapasitanssi (cs(off), cd(off)): | 2pF, 2pF |
| virta - vuoto (on (pois)) (max): | 1nA |
| ylikuuluminen: | -90dB @ 100kHz |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-SO |
| 74HCT4067D,118 | IC MUX/DEMUX 1X16 24SOIC | 982 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4606CSE | QUAD, SPST ANALOG SWITCH | 805 Lisää tilauksesta |
|
| ADG794BRQZ-REEL | LOW VOLTAGE, 300 MHZ QUAD 2:1 MU | 95429 Lisää tilauksesta |
|
| NLAS4783MN1R2G | IC SWITCH TRIPLE SPDT 16QFN | 16643821 Lisää tilauksesta |
|
| MAX312ESE | SPST ANALOG SWITCH | 1175 Lisää tilauksesta |
|
| DG413HSDJ-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16-DIP | 969 Lisää tilauksesta |
|
| 74HCT4316PW,118 | IC SWITCH QUAD 1X1 16TSSOP | 1162 Lisää tilauksesta |
|
| TS5A3157DCKRE4 | IC SWITCH SPDT SC70-6 | 998 Lisää tilauksesta |
|
| ADG452BRZ | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC | 2200 Lisää tilauksesta |
|
| ADG441BN | QUAD SPST SWITCH | 2388 Lisää tilauksesta |
|
| MC74HC4066F | ANALOG SWITCH QUAD SPST 14PIN SO | 3327 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2526-2BM | DUAL USB POWER CONTROL SWITCH | 99933 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4611EPD+ | MAX4611 LOW-VOLTAGE, QUAD, SPST | 1987 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 32722548 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.98000 | $1.98 |
| 10 | $1.78314 | $17.8314 |
| 50 | $1.68243 | $84.1215 |
| 100 | $1.43338 | $143.338 |
| 250 | $1.34594 | $336.485 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.