Vain viitteeksi
| Osa numero | NX3L1G53GT,115 |
| LIXINC Part # | NX3L1G53GT,115 |
| Valmistaja | NXP Semiconductors |
| Kategoria | integroidut piirit › liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Kuvaus | IC SWITCH SPDT 8XSON |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | NX3L1G53GT,115 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | NX3L1G53GT,115 |
| Brändi: | NXP Semiconductors |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Valmistaja: | NXP Semiconductors |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| kytkinpiiri: | SPDT |
| multiplekseri/demultiplekseripiiri: | 2:1 |
| piirien määrä: | 1 |
| päällä oleva vastus (max): | 750mOhm |
| kanavien välinen täsmäys (δron): | 20mOhm |
| jännite - syöttö, yksi (v+): | 1.4V ~ 4.3V |
| jännite - syöttö, kaksois (v±): | - |
| kytkentäaika (tonnia, pois päältä) (max): | 24ns, 8ns |
| -3db kaistanleveys: | 60MHz |
| latausinjektio: | 15pC |
| kanavan kapasitanssi (cs(off), cd(off)): | 35pF |
| virta - vuoto (on (pois)) (max): | 10nA |
| ylikuuluminen: | -90dB @ 100kHz |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-XFDFN |
| toimittajan laitepaketti: | 8-XSON, SOT833-1 (1.95x1) |
| ADG444BRZ-REEL | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS, P | 5829 Lisää tilauksesta |
|
| MC74HC4067ADWG | IC MUX/DEMUX/QUAD SWITCH 24SOIC | 1122 Lisää tilauksesta |
|
| TS12A4517DBVR | IC SWITCH SPST SOT23-5 | 833 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4663CPE | QUAD,SPST ANALOG SWITCH | 929 Lisää tilauksesta |
|
| ISL8391IB | SPST ANALOG SWITCH, 4 FUNC, 1 CH | 5242 Lisää tilauksesta |
|
| 8100605EA | ANALOG SWITCH WITH DRIVER | 1390 Lisää tilauksesta |
|
| NLVHC4852ADTR2G | DIFFERENTIAL MULTIPLEXER, 2 FUNC | 3974 Lisää tilauksesta |
|
| ADG719BRMZ | IC SWITCH SPDT 8MSOP | 2419 Lisää tilauksesta |
|
| ADG1606BRUZ | IC MULTIPLEXER 1 X 16 28TSSOP | 3989 Lisää tilauksesta |
|
| ADG701LBRJZ-REEL | SPST, 1 CHANNEL, CMOS, | 1816 Lisää tilauksesta |
|
| DG441DY+ | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC | 1129 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4737EUD+T | IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP | 3372 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4684EBC | DUAL SPDT ANALOG SWITCHES | 8939 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 13307 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.80000 | $0.8 |
| 5000 | $0.28705 | $1435.25 |
| 10000 | $0.28280 | $2828 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.