Vain viitteeksi
| Osa numero | ADG409BN |
| LIXINC Part # | ADG409BN |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Kuvaus | 4-CH, DIFFERENTIAL MULTIPLEXER |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ADG409BN PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ADG409BN |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| kytkinpiiri: | SP4T |
| multiplekseri/demultiplekseripiiri: | 4:1 |
| piirien määrä: | 2 |
| päällä oleva vastus (max): | 100Ohm |
| kanavien välinen täsmäys (δron): | 15Ohm (Max) |
| jännite - syöttö, yksi (v+): | 12V |
| jännite - syöttö, kaksois (v±): | ±15V |
| kytkentäaika (tonnia, pois päältä) (max): | - |
| -3db kaistanleveys: | - |
| latausinjektio: | 20pC |
| kanavan kapasitanssi (cs(off), cd(off)): | 11pF, 20pF |
| virta - vuoto (on (pois)) (max): | 500pA |
| ylikuuluminen: | -85dB @ 100kHz |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-PDIP |
| DG384ACJ | GENERAL PURPOSE ANALOG SWITCH | 938 Lisää tilauksesta |
|
| CD74HC4016E | IC SWITCH QUAD 14DIP | 2332 Lisää tilauksesta |
|
| ISL54063IRTZ-T | IC SWITCH SPDT DUAL 10TDFN | 976 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LVC1G3157DBVR | IC SWITCH SPDT SOT23-6 | 35381 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LV4053ATPWREP | IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP | 889 Lisää tilauksesta |
|
| NJU4052BM | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16DMP | 808 Lisää tilauksesta |
|
| QS4A101QG | IC SWITCH QUAD SPST 16QSOP | 1954 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4551ESE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 2687 Lisää tilauksesta |
|
| DG441BDJ-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 875 Lisää tilauksesta |
|
| DG301ABA | CMOS ANALOG SWITCH | 978 Lisää tilauksesta |
|
| PI3USB4000D | USB2 SWITCH,U-QFN1520-10,T&R,3K | 3986 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LV4051ADBR | IC MUX/DEMUX 8X1 16SSOP | 868 Lisää tilauksesta |
|
| MAX385CSE+ | IC SWITCH DUAL DPST 16SOIC | 3559 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 19389 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.93000 | $4.93 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.