Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX4558CEE+ |
| LIXINC Part # | MAX4558CEE+ |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Kuvaus | IC MULTIPLEXER 8X1 16QSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX4558CEE+ PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX4558CEE+ |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| kytkinpiiri: | - |
| multiplekseri/demultiplekseripiiri: | 8:1 |
| piirien määrä: | 1 |
| päällä oleva vastus (max): | 160Ohm |
| kanavien välinen täsmäys (δron): | 2Ohm |
| jännite - syöttö, yksi (v+): | 2V ~ 12V |
| jännite - syöttö, kaksois (v±): | ±2V ~ 6V |
| kytkentäaika (tonnia, pois päältä) (max): | 150ns, 120ns |
| -3db kaistanleveys: | - |
| latausinjektio: | 2.4pC |
| kanavan kapasitanssi (cs(off), cd(off)): | 2.5pF, 10pF |
| virta - vuoto (on (pois)) (max): | 1nA |
| ylikuuluminen: | -93dB @ 100kHz |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-QSOP |
| MAX4632ESE | DUAL ANALOG SWITCH | 1206 Lisää tilauksesta |
|
| CD74HCT4052MG4 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16SOIC | 846 Lisää tilauksesta |
|
| TS12A4516D | IC SWITCH SPST 8SOIC | 1895 Lisää tilauksesta |
|
| 74HCT4852PW-Q100118 | DIFFERENTIAL MUX, 4 CHANNEL | 5947 Lisää tilauksesta |
|
| MPQ2735GG-AEC1-P | IC SWITCH SPDT DUAL 10QFN | 5964 Lisää tilauksesta |
|
| ISL84053IA | SPDT ANALOG SWITCH, 3 FUNC, 2 CH | 2201 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4729EXT+T | IC SWITCH SPDT SC70-6 | 670533315 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4581EEE+T | IC MULTIPLEXER 8X1 16QSOP | 818 Lisää tilauksesta |
|
| DG211BDQ-T1-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 12840 Lisää tilauksesta |
|
| STG3482QTR | IC SWITCH DUAL SP4T 16QFN | 980 Lisää tilauksesta |
|
| MAX368CWN | ANALOG MUX | 1741 Lisää tilauksesta |
|
| 5962-9064001CA | CMOS LOGIC IC | 1120 Lisää tilauksesta |
|
| MAX398ESE+T | IC MULTIPLEXER 8X1 16SOIC | 942 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10873100 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.11000 | $5.11 |
| 10 | $4.58504 | $45.8504 |
| 25 | $4.33540 | $108.385 |
| 100 | $3.85344 | $385.344 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.