Vain viitteeksi
| Osa numero | ISL84543IB |
| LIXINC Part # | ISL84543IB |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Kuvaus | SPST ANALOG SWITCH, 2 FUNC, 1 CH |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ISL84543IB PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ISL84543IB |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | liitäntä - analogiset kytkimet, multiplekserit, demultiplekserit |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| kytkinpiiri: | SPST - NO/NC |
| multiplekseri/demultiplekseripiiri: | 1:1 |
| piirien määrä: | 2 |
| päällä oleva vastus (max): | 60Ohm |
| kanavien välinen täsmäys (δron): | 800mOhm |
| jännite - syöttö, yksi (v+): | 2.7V ~ 12V |
| jännite - syöttö, kaksois (v±): | - |
| kytkentäaika (tonnia, pois päältä) (max): | 100ns, 75ns |
| -3db kaistanleveys: | - |
| latausinjektio: | 1pC |
| kanavan kapasitanssi (cs(off), cd(off)): | 8pF, 8pF |
| virta - vuoto (on (pois)) (max): | 100pA |
| ylikuuluminen: | -90dB @ 1MHz |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| ADG836LYRMZ | IC SWITCH DUAL SPDT 10MSOP | 2491 Lisää tilauksesta |
|
| 74LVC1G384GV-Q100H | IC BILATERAL SWITCH 5TSOP | 925 Lisää tilauksesta |
|
| ADG802BRTZ-REEL7 | IC SWITCH SPST SOT23-6 | 3806 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4597DBVR | MAX4597 SINGLE-CHANNEL 10-OHM SP | 45965 Lisää tilauksesta |
|
| ISL54051IRUZ-T | SPST, 1 CHANNEL, CMOS, PDSO6 | 2695 Lisää tilauksesta |
|
| TS5A23167DCURG4 | 5V ANALOG SWITCH | 48948 Lisää tilauksesta |
|
| MAX4712EUE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 982 Lisää tilauksesta |
|
| DG412DJ | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 1478 Lisää tilauksesta |
|
| ADG5412FTRUZ-EP-R7 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 996 Lisää tilauksesta |
|
| ADG739BRUZ-REEL7 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TSSOP | 1555 Lisää tilauksesta |
|
| ADG784BCPZ | IC MUX/DEMUX QUAD 2X1 20LFCSP | 1354 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1393IS#PBF | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC | 852 Lisää tilauksesta |
|
| NLAS4066DTR2G | IC SWITCH DUAL SPST 16TSSOP | 23415 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11296 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36000 | $0.36 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.