Vain viitteeksi
| Osa numero | KMPC8241TZQ166D |
| LIXINC Part # | KMPC8241TZQ166D |
| Valmistaja | NXP Semiconductors |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikroprosessorit |
| Kuvaus | IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | KMPC8241TZQ166D PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | KMPC8241TZQ166D |
| Brändi: | NXP Semiconductors |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikroprosessorit |
| Valmistaja: | NXP Semiconductors |
| sarja: | MPC82xx |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| ydinprosessori: | PowerPC 603e |
| ytimien lukumäärä/väylän leveys: | 1 Core, 32-Bit |
| nopeus: | 166MHz |
| apuprosessorit/dsp: | - |
| ram-ohjaimet: | SDRAM |
| grafiikan kiihdytys: | No |
| näyttö- ja käyttöliittymäohjaimet: | - |
| ethernet: | - |
| sata: | - |
| usb: | - |
| jännite - i/o: | 3.3V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| turvaominaisuudet: | - |
| paketti/laukku: | 357-BBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 357-PBGA (25x25) |
| KMPC8247ZQTMFA | IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA | 1000 Lisää tilauksesta |
|
| XPC850DSLVR50BU | IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA | 960 Lisää tilauksesta |
|
| KMC7410VS500LE | IC MPU MPC74XX 500MHZ 360FCCLGA | 853 Lisää tilauksesta |
|
| KMPC8271CVRTIEA | IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA | 979 Lisää tilauksesta |
|
| R7S921058VCBG#AC0 | IC MCU 32BIT ARM 324FPBGA | 811 Lisää tilauksesta |
|
| MPC8535AVTAKG | IC MPU MPC85XX 600MHZ 783FCBGA | 966 Lisää tilauksesta |
|
| MPC823VR75B2T | IC MPU MPC8XX 75MHZ 256BGA | 811 Lisää tilauksesta |
|
| Z84C0010VEC00TR | IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC | 915 Lisää tilauksesta |
|
| Z8018008VSC | IC MPU Z180 8MHZ 68PLCC | 930 Lisää tilauksesta |
|
| MPC859DSLCZP66A | IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA | 933 Lisää tilauksesta |
|
| MPC8545EPXANGD | IC MPU MPC85XX 800MHZ 783FCBGA | 826 Lisää tilauksesta |
|
| P5020NSN1QMB | IC MPU Q OR IQ 2.0GHZ 1295FCBGA | 830 Lisää tilauksesta |
|
| MPC8347EVVAJD | IC MPU MPC83XX 533MHZ 672TBGA | 828 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10857 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.