Vain viitteeksi
| Osa numero | MPC8358ECZUADDE |
| LIXINC Part # | MPC8358ECZUADDE |
| Valmistaja | NXP Semiconductors |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikroprosessorit |
| Kuvaus | IC MPU MPC83XX 266MHZ 740TBGA |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MPC8358ECZUADDE PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MPC8358ECZUADDE |
| Brändi: | NXP Semiconductors |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikroprosessorit |
| Valmistaja: | NXP Semiconductors |
| sarja: | MPC83xx |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| ydinprosessori: | PowerPC e300 |
| ytimien lukumäärä/väylän leveys: | 1 Core, 32-Bit |
| nopeus: | 266MHz |
| apuprosessorit/dsp: | Communications; QUICC Engine, Security; SEC |
| ram-ohjaimet: | DDR, DDR2 |
| grafiikan kiihdytys: | No |
| näyttö- ja käyttöliittymäohjaimet: | - |
| ethernet: | 10/100/1000Mbps (1) |
| sata: | - |
| usb: | USB 1.x (1) |
| jännite - i/o: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| turvaominaisuudet: | Cryptography, Random Number Generator |
| paketti/laukku: | 740-LBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 740-TBGA (37.5x37.5) |
| KMPC8560PX667JB | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 898 Lisää tilauksesta |
|
| KMPC8540PX667LC | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 911 Lisää tilauksesta |
|
| ATSAMA5D24B-CUR | IC MCU 32BIT EXT MEM 256TFBGA | 903 Lisää tilauksesta |
|
| MC68MH360EM25L | IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP | 849 Lisää tilauksesta |
|
| Z8S18020VSC | IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC | 861 Lisää tilauksesta |
|
| MPC8548EHXAQG | IC MPU MPC85XX 1.0GHZ 783FCBGA | 938 Lisää tilauksesta |
|
| 79RC32H435-266BCGI | IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA | 827 Lisää tilauksesta |
|
| MPC8360EVVAGDG | IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA | 908 Lisää tilauksesta |
|
| KMPC8543HXANG | IC MPU MPC85XX 800MHZ 783FCBGA | 927 Lisää tilauksesta |
|
| MPC852TCZT50A | IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA | 803 Lisää tilauksesta |
|
| Z84C0010FEC | IC MPU Z80 10MHZ 44QFP | 981 Lisää tilauksesta |
|
| KMPC8541EPXALF | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 929 Lisää tilauksesta |
|
| KMPC8321EZQADDC | IC MPU MPC83XX 266MHZ 516BGA | 971 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10931 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.