Vain viitteeksi
| Osa numero | MB89635RPF-G-1443E1 |
| LIXINC Part # | MB89635RPF-G-1443E1 |
| Valmistaja | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 8BIT 16KB MROM 64QFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MB89635RPF-G-1443E1 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MB89635RPF-G-1443E1 |
| Brändi: | Cypress Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Cypress Semiconductor |
| sarja: | F²MC-8L MB89630R |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| ydinprosessori: | F²MC-8L |
| ytimen koko: | 8-Bit |
| nopeus: | 10MHz |
| liitettävyyttä: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| oheislaitteet: | POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 53 |
| ohjelman muistin koko: | 16KB (16K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | Mask ROM |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 512 x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| datamuuntimet: | A/D 8x10b |
| oskillaattorityyppi: | External |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 64-BQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 64-QFP (14x20) |
| UPD76F0193F1A9-JA8-E2-D-A | IC MICROCONTROLLER SMD | 819 Lisää tilauksesta |
|
| P89LPC9381FDH,512 | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28TSSOP | 824 Lisää tilauksesta |
|
| R5F56217BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 943 Lisää tilauksesta |
|
| R5F56218BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 892 Lisää tilauksesta |
|
| R5F36CAMDFB#V2 | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100LQFP | 992 Lisää tilauksesta |
|
| SPC5774KQK0MMY3 | SPC5774KQK0MMY3 | 887 Lisää tilauksesta |
|
| M30291FCTHP#U7A-T | MCU LQFP | 862 Lisää tilauksesta |
|
| MB96F613RBPMC-GS-114E2 | IC AUTO MCU | 998 Lisää tilauksesta |
|
| MB9G711ABPMC-GSK5E1 | IC MM MCU 144LQFP | 827 Lisää tilauksesta |
|
| P5CD041XU/T1ALEK2J | P5CD041XU/T1ALEK2J | 831 Lisää tilauksesta |
|
| TT21100-48LQI36T | IC MCU 32BIT 48QFN | 952 Lisää tilauksesta |
|
| PBASIC48W/PE | IC MCU BS2PE INTERPR CHIP 48SMD | 813 Lisää tilauksesta |
|
| TMA448-56LQI44AB | IC MCU TRUETOUCH | 916 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10892 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.