Vain viitteeksi
| Osa numero | EFM32WG295F128-B-BGA120R |
| LIXINC Part # | EFM32WG295F128-B-BGA120R |
| Valmistaja | Silicon Labs |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 120BGA |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | EFM32WG295F128-B-BGA120R PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | EFM32WG295F128-B-BGA120R |
| Brändi: | Silicon Labs |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Silicon Labs |
| sarja: | Wonder Gecko |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | ARM® Cortex®-M4F |
| ytimen koko: | 32-Bit |
| nopeus: | 48MHz |
| liitettävyyttä: | EBI/EMI, I²C, IrDA, SmartCard, SPI, UART/USART |
| oheislaitteet: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 93 |
| ohjelman muistin koko: | 128KB (128K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 32K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 1.98V ~ 3.8V |
| datamuuntimet: | A/D 8x12b SAR; D/A 2x12b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 120-VFBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 120-BGA (7x7) |
| M37705E2ASS | MCU6-BIT, UVPROM, MELPS7700 CPU | 1243 Lisää tilauksesta |
|
| R5F10E8AGLA#U0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 25WFLGA | 862 Lisää tilauksesta |
|
| ATSAMD51N20A-AUT-EFP | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TQFP | 845 Lisää tilauksesta |
|
| LPC1785FBD208K | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 208LQFP | 830 Lisää tilauksesta |
|
| EFM32LG890F64G-F-BGA112R | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 112BGA | 974 Lisää tilauksesta |
|
| SAF-XE162FL-12F80L AA | 16-BIT FLASH RISC MCU | 973 Lisää tilauksesta |
|
| K32L2B11VFM0A | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32QFN | 930 Lisää tilauksesta |
|
| STM32L052T6Y7TR | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36WLCSP | 909 Lisää tilauksesta |
|
| W79E8213AKG | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP | 919 Lisää tilauksesta |
|
| CY90F867ASPFR-G-SNE1 | IC MCU AUTO 100QFP | 923 Lisää tilauksesta |
|
| HD6473032VFJ12 | MICROCONTROLLER, 16-BIT, OTPROM | 1226 Lisää tilauksesta |
|
| LH7A404N0F092B3 | 32-BIT SYSTEM-ON-CHIP, MICRO PER | 15760 Lisää tilauksesta |
|
| R5S72691W266FP#V0 | IC MCU 32BIT ROMLESS 256QFP | 929 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10941 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.