Vain viitteeksi
| Osa numero | R5F104FEGFP#X0 |
| LIXINC Part # | R5F104FEGFP#X0 |
| Valmistaja | Renesas Electronics America |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44LQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | R5F104FEGFP#X0 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | R5F104FEGFP#X0 |
| Brändi: | Renesas Electronics America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America |
| sarja: | RL78/G14 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Last Time Buy |
| ydinprosessori: | RL78 |
| ytimen koko: | 16-Bit |
| nopeus: | 32MHz |
| liitettävyyttä: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| oheislaitteet: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 31 |
| ohjelman muistin koko: | 64KB (64K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | 4K x 8 |
| pässin koko: | 5.5K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 2.4V ~ 5.5V |
| datamuuntimet: | A/D 10x8/10b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 44-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 44-LQFP (10x10) |
| EFM32PG1B100F128GM32-B0 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFN | 862 Lisää tilauksesta |
|
| DSPIC33EP128GM710T-I/PT | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP | 978 Lisää tilauksesta |
|
| SAK-XC866L-2FRA BE | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 38TSSOP | 818 Lisää tilauksesta |
|
| DF2218CUBR24V | IC MCU 16BIT 128KB FLSH 112LFBGA | 986 Lisää tilauksesta |
|
| UPD70F3235AM1GC(A2)-V55-8EA-A | IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100LFQFP | 961 Lisää tilauksesta |
|
| CY8C4124PVA-442 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP | 893 Lisää tilauksesta |
|
| MC705X32MFUE4R | IC MCU 8BIT 32KB OTP 64QFP | 857 Lisää tilauksesta |
|
| R5F21132DFP#U0 | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP | 860 Lisää tilauksesta |
|
| UPSD3433E-40T6 | IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP | 831 Lisää tilauksesta |
|
| MB90562APFM-GS-352-BNDE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 64QFP | 910 Lisää tilauksesta |
|
| EFM32WG842F128-QFP64T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP | 816 Lisää tilauksesta |
|
| MB90922NCSPMC-GS-210E1 | IC MCU 16BIT 256KB MROM 120LQFP | 965 Lisää tilauksesta |
|
| MB9BF528TPMC-GK7E1 | IC MCU 32B 1.0625MB FLSH 176LQFP | 879 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10981 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.