Vain viitteeksi
| Osa numero | C8051F714-GQR |
| LIXINC Part # | C8051F714-GQR |
| Valmistaja | Silicon Labs |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 48TQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | C8051F714-GQR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | C8051F714-GQR |
| Brändi: | Silicon Labs |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Silicon Labs |
| sarja: | C8051F71x |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| ydinprosessori: | 8051 |
| ytimen koko: | 8-Bit |
| nopeus: | 25MHz |
| liitettävyyttä: | SMBus (2-Wire/I²C), SPI, UART/USART |
| oheislaitteet: | Cap Sense, POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| i/o:n määrä: | 39 |
| ohjelman muistin koko: | 8KB (8K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 512 x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| datamuuntimet: | A/D 12x10b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 48-TQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 48-TQFP (7x7) |
| MB90428GCPFV-GS-231E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 824 Lisää tilauksesta |
|
| C8051F930-F-GMR | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32QFN | 869 Lisää tilauksesta |
|
| CY96F386RSCPMC-GS132UJE2 | IC MCU 16BIT 288KB FLASH 120LQFP | 825 Lisää tilauksesta |
|
| PIC18F27Q10-E/ML | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28QFN | 826 Lisää tilauksesta |
|
| LM3S1D21-IQC80-A1T | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 998 Lisää tilauksesta |
|
| MB90F357TESPMC1-GE1 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64LQFP | 863 Lisää tilauksesta |
|
| PK10X128VLQ100 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP | 928 Lisää tilauksesta |
|
| EFM32LG295F256-BGA120 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 120BGA | 802 Lisää tilauksesta |
|
| UPD78F1831AGBA2-GAH-G | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LFQFP | 824 Lisää tilauksesta |
|
| R5F101LJAFC#V0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64LQFP | 872 Lisää tilauksesta |
|
| AT91SAM7XC128-AU-999 | IC MCU 16/32B 128KB FLSH 100LQFP | 896 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16C642T-04I/SO | IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC | 929 Lisää tilauksesta |
|
| MB90922NCSPMC-GS-155E1 | IC MCU 16BIT 256KB MROM 120LQFP | 902 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10910 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.