Vain viitteeksi
| Osa numero | MB90352ASPMC-GS-110E1 |
| LIXINC Part # | MB90352ASPMC-GS-110E1 |
| Valmistaja | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 16BIT 128KB MROM 64LQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MB90352ASPMC-GS-110E1 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MB90352ASPMC-GS-110E1 |
| Brändi: | Cypress Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Cypress Semiconductor |
| sarja: | F²MC-16LX MB90350 |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| ydinprosessori: | F²MC-16LX |
| ytimen koko: | 16-Bit |
| nopeus: | 24MHz |
| liitettävyyttä: | CANbus, EBI/EMI, I²C, LINbus, UART/USART |
| oheislaitteet: | DMA, LVD, POR, WDT |
| i/o:n määrä: | 51 |
| ohjelman muistin koko: | 128KB (128K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | Mask ROM |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 4K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 3.5V ~ 5.5V |
| datamuuntimet: | A/D 15x8/10b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 64-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 64-LQFP (12x12) |
| P89LPC901FN,129 | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 907 Lisää tilauksesta |
|
| MB90673PF-GT-321-BND-BE1 | IC MCU 16BIT 48KB MROM 80PQFP | 920 Lisää tilauksesta |
|
| R5F563TBBDFH#V0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 112LQFP | 958 Lisää tilauksesta |
|
| PIC24EP128GP206-H/MR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN | 986 Lisää tilauksesta |
|
| SPC5673KFF0VMM1R | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 257MAPBGA | 919 Lisää tilauksesta |
|
| R5F563NACDFB#V0 | IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP | 966 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16C56T-XTE/SO | IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC | 833 Lisää tilauksesta |
|
| MB90427GAVPF-GS-355E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP | 892 Lisää tilauksesta |
|
| MB90025FPMT-GS-250E1 | IC MCU 120LQFP | 904 Lisää tilauksesta |
|
| MB90347ASPFV-GS-532E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 916 Lisää tilauksesta |
|
| EFM32LG942F256-QFP64 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP | 984 Lisää tilauksesta |
|
| MC9S08DV48CLC | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 32LQFP | 990 Lisää tilauksesta |
|
| R5F564MJGDFP#31 | IC MCU 32BIT 3MB FLASH 100LFQFP | 964 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10979 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.