Vain viitteeksi
| Osa numero | ST62T10CB6 |
| LIXINC Part # | ST62T10CB6 |
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 8BIT 2KB OTP 20DIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ST62T10CB6 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ST62T10CB6 |
| Brändi: | STMicroelectronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | STMicroelectronics |
| sarja: | ST6 |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| ydinprosessori: | ST6 |
| ytimen koko: | 8-Bit |
| nopeus: | 8MHz |
| liitettävyyttä: | - |
| oheislaitteet: | LVD, POR, WDT |
| i/o:n määrä: | 12 |
| ohjelman muistin koko: | 2KB (2K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | OTP |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 64 x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 3V ~ 6V |
| datamuuntimet: | A/D 8x8b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| STM32H745XIH6U | IC MCU 32BIT 2MB FLASH TFBGA | 846 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16LC56AT-04/SO | IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC | 814 Lisää tilauksesta |
|
| MB90025EPMT-GS-133E1 | IC MCU 120LQFP | 930 Lisää tilauksesta |
|
| MB90387SPMT-G-364-SNE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 48LQFP | 898 Lisää tilauksesta |
|
| MB90F463APMC-G-SNE1 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64LQFP | 950 Lisää tilauksesta |
|
| AT90S2343-10SC | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC | 919 Lisää tilauksesta |
|
| Z8F6422VS020SC | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 68PLCC | 948 Lisää tilauksesta |
|
| ZLP32300H2808C00TR | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28SSOP | 888 Lisää tilauksesta |
|
| ZGP323HSP2016G | IC MCU 8BIT 16KB OTP 20DIP | 918 Lisää tilauksesta |
|
| R5F100GFGFB#V0 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 48LFQFP | 908 Lisää tilauksesta |
|
| MB90F387PMT-G-JNE1 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48LQFP | 954 Lisää tilauksesta |
|
| ATMEGA16L-8AI | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP | 903 Lisää tilauksesta |
|
| HD6417751RX240V | IC MCU 32BIT ROMLESS 256HQFP | 853 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10813 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.