Vain viitteeksi
| Osa numero | R5F11EAAASP#X0 |
| LIXINC Part # | R5F11EAAASP#X0 |
| Valmistaja | Renesas Electronics America |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 30LSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | R5F11EAAASP#X0 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | R5F11EAAASP#X0 |
| Brändi: | Renesas Electronics America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America |
| sarja: | RL78/G1G |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Last Time Buy |
| ydinprosessori: | RL78 |
| ytimen koko: | 16-Bit |
| nopeus: | 24MHz |
| liitettävyyttä: | CSI, I²C, UART/USART |
| oheislaitteet: | LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 23 |
| ohjelman muistin koko: | 16KB (16K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | - |
| pässin koko: | 1.5K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| datamuuntimet: | A/D 8x10b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 30-LSSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 30-LSSOP |
| DF38086RH10V | IC MCU 16BIT 52KB FLASH 80QFP | 951 Lisää tilauksesta |
|
| PIC16F874T-04I/PT | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP | 954 Lisää tilauksesta |
|
| PIC17C44T-33E/PT | IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP | 929 Lisää tilauksesta |
|
| R5F104JGGFA#V0 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP | 866 Lisää tilauksesta |
|
| MB96F643RBPMC-GSE1 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 100LQFP | 802 Lisää tilauksesta |
|
| MB91248ZPFV-GS-179K5E1 | IC MCU 32BIT 256KB MROM 144LQFP | 913 Lisää tilauksesta |
|
| MB90347DASPFV-GS-304E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 819 Lisää tilauksesta |
|
| MB90587CAPF-GS-170E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP | 916 Lisää tilauksesta |
|
| ZGP323HAH2832C00TR | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28SSOP | 836 Lisää tilauksesta |
|
| SAF-XC878M-16FFI 5V AA | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP | 838 Lisää tilauksesta |
|
| S9S08DZ48F1MLF | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 48LQFP | 984 Lisää tilauksesta |
|
| PIC18LF2221T-I/ML | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN | 885 Lisää tilauksesta |
|
| MB90462PFM-G-326-SNE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 64QFP | 913 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10935 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.