Vain viitteeksi
| Osa numero | ATTINY824-SSF |
| LIXINC Part # | ATTINY824-SSF |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Kuvaus | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 14SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ATTINY824-SSF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ATTINY824-SSF |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | sulautetut - mikro-ohjaimet |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | Automotive, AEC-Q100, AVR® ATtiny |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| ydinprosessori: | AVR |
| ytimen koko: | 8-Bit |
| nopeus: | 20MHz |
| liitettävyyttä: | I²C, SPI, UART/USART |
| oheislaitteet: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| i/o:n määrä: | 12 |
| ohjelman muistin koko: | 8KB (8K x 8) |
| ohjelmamuistityyppi: | FLASH |
| eeprom koko: | 128 x 8 |
| pässin koko: | 1K x 8 |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | 1.8V ~ 5.5V |
| datamuuntimet: | A/D 9x12b |
| oskillaattorityyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 14-SOIC |
| R5F2135ACNFP#50 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 52LQFP | 809 Lisää tilauksesta |
|
| R5F100PJDFB#X0 | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP | 973 Lisää tilauksesta |
|
| PIC12LF1571T-I/MF | IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN | 841 Lisää tilauksesta |
|
| ST62E60CF1 | IC MCU 8BIT 3.8KB EPROM/UV 20DIP | 864 Lisää tilauksesta |
|
| EFM32GG940F512-QFN64 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN | 853 Lisää tilauksesta |
|
| MB90349CASPFV-GS-574E1 | IC MCU 16BIT 256KB MROM 100LQFP | 870 Lisää tilauksesta |
|
| MB91213APMC-GS-151E1 | IC MCU 32BIT 544KB MROM 144LQFP | 887 Lisää tilauksesta |
|
| MB90428GAVPFV-GS-239E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 882 Lisää tilauksesta |
|
| M306N4MGT-168FPUSQ | IC MCU 16BIT 256KB MROM 100PQFP | 848 Lisää tilauksesta |
|
| R5F100LCDFA#V0 | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 819 Lisää tilauksesta |
|
| ZGP323LSP2032C | IC MCU 8BIT 32KB OTP 20DIP | 822 Lisää tilauksesta |
|
| ZLP32300P2832G | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28DIP | 885 Lisää tilauksesta |
|
| MB91F467BAPMC-GSE2-W021 | IC MCU 32B 1.0625MB FLSH 144LQFP | 971 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10845 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.